Wiek Anny Muchy. Ile lat ma Anna Mucha? Jak się zmieniała przez lata? ZDJĘCIA

Dziś nikt nie wyobraża sobie polskich filmów, seriali i scen teatralnych bez Anny Muchy. Gwiazda, bo z pewnością zasłużyła na to miano, kończy 38 lat.
Marta Kosakowska / 26.04.2018 01:00

Anna Mucha świętuje 38. urodziny. Jedna z najpopularniejszych polskich urodziła się 26 kwietnia 1980 roku w Warszawie. Niedługo kazała czekać światu na swój debiut aktorski. I to jaki debiut! 10-letnia Anna Mucha wcieliła się w postać Sabiny w filmie Andrzej Wajdy pt. "Korczak". Później już wszystko potoczyło się zaskakująco szybko i pomyślnie. Młodziutka aktorka szybko zyskała sympatię widzów oraz popularność. Choć na drodze na szczyt nie brakowało potknięć i kontrowersji, to dziś Anna Mucha jest niewątpliwie jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego show-biznesu.

Anna Mucha - początki kariery i stare zdjęcia

Debiut Anny Muchy miał miejsce w 1990 roku. Kolejną ważnym filmem była "Przeklęta Ameryka" (reż. Krzysztof Tchórzewski), gdzie młodziutka aktorka wcielił się w postać Karoliny Szymańskiej. Jeśli przyjrzeć się dokładnie filmografii Anny Muchy, to kolejne role przychodziły niemal rok po roku. Za punkt zwrotny należy przyjąć występ w filmie "Lista Schindlera" (1993 r.) w reżyserii samego Stevena Spielberga. Później były m.in.: "Panna Nikt" (1996 r.), "Młode wilki 1/2" (1997 r.), "Chłopaki nie płaczą" (2000 r.). A także liczne seriale np. "Matki, żony i kochanki", "Na dobre i na złe" czy "M jak miłość", który przyniósł Annie Musze najwięcej popularności. 

Dziś Anna Mucha stroni od skandali (choć nie zawsze tak było!). Role dobiera z wielką starannością. Prowadzi ustabilizowane życie rodzinne. Od lat jest partnerką Marcela Sory. Para doczekała się córeczki Stefanii i syna Teodora. Gwiazda chroni swoje życie prywatne przed mediami. Aktorka uchodzi również za jedną z najlepiej ubranych polskich gwiazd. Jednak jej droga do celu była długa, kręta i... pełna wpadek. 

Zobacz stare zdjęcia Anny Muchy na kolejnych stronach! Metamorfoza aktorki robi piorunujące wrażenie.

Przeczytaj:
Zdjęcie Anny Muchy ilustruje tekst o stylowych wtopach kobiet po 40-tce w zagranicznym portalu. Co na to aktorka?
10 najbardziej zdumiewających i spektakularnych metamorfoz 2017 roku