Nowy „Big Brother” pobije pierwszą edycję? Wiemy, co słychać u bohaterów sprzed lat

Pierwszy edycja reality show była telewizyjnym hitem! Jak potoczyły się losy jej uczestników?
Marta Kosakowska / 21.03.2019 13:21

Wystartowała nowa edycja „Big Brothera”! Kilkunastu śmiałków zostało zamkniętych w Domu Wielkiego Brata. Na każdym kroku obserwują ich kamery, przed którymi niczego nie da się ukryć. Udział w hitowym reality show dla wielu z nich może być drogą do sławy i pieniędzy. Tak było w przypadku uczestników pierwszej edycji  „Big Brothera”. Sprawdziliśmy, co u nich słychać po 18 latach!

Jak wyglądają i co robią bohaterowie pierwszego „Big Brothera”?

Pierwsza edycja legendarnego reality show „Big Brother” była emitowana w 2001 roku na antenie TVN. Nowatorski - jak na ówczesne polskie standardy - program szybko stał się telewizyjnym hitem. Każdy kolejny odcinek przyciągał przed ekrany telewizorów szerokie rzesze widzów.

Wszystko za sprawą 15 uczestników, wśród których nie brakowało barwnych osobowości. Kobiety i mężczyźni w różnym wieku, z różnych środowisk, o różnych profesjach, poglądach i temperamentach. Zdarzało się, że emocje sięgały zenitu!

W pierwszym  „Big Brotherze” wystąpili m.in. Janusz Dzięcioł, Manuela Michalak, Alicja Walczak, Małgorzata Maier, Klaudiusz Ševković, Piotr Gulczyński, Piotr Lato, Sebastian Florek, Monika Sewioło inni. Wszyscy mieli swoje 5 minut sławy. Obecnie nikt nie pracuje show-biznesie. Co się stało z bohaterami sprzed lat?

 Alicja Walczak, Manuela Michalak z "Big Brothera"

Fot. ONS/Od lewej: Alicja Walczak, Manuela Michalak z  „Big Brothera”

Jedną z najbardziej charakterystycznych postaci programu była Manuela Michalak. Wesoła blondynka, której śmiech do dziś pamięta cała Polska. Po zakończeniu reality show zaistniałą w show-biznesie m.in. jako prowadząca program „Maraton uśmiechu”. Następnie zajęła się prowadzeniem własnej firmy. Próbowała również swoich sił w polityce.

Klaudiusz Ševković, Małgorzata Maier z "Big Brothera"

Fot. ONS/Od lewej: Klaudiusz Ševković, Małgorzata Maier z  „Big Brother”

Klaudiusz Ševković był jedną z najbardziej lubianych postaci  „Big Brothera”. Wesoły kucharz natychmiast skradł serca widzów. Po opuszczeniu Domu Wielkiego Brata, zatrzymał się na chwilę w show-biznesie. Prowadził m.in. własny program kulinarny. Jednak jego kariera potoczyła się w zupełnie innym kierunku. Obecnie jest działaczem sportowym, a także ciągle realizuje się w swojej pasji, czyli gotowaniu.

Jak potoczyły się losy innych uczestników programu? Odpowiedź w materiale wideo!

Przeczytaj:
„Agent-Gwiazdy 4” - lista uczestników programu
Lista uczestników nowej edycji „Tańca z Gwiazdami”

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)