POLECAMY

Kolejna aktorka odchodzi z serialu „Druga szansa”! Nie będzie Świderskiego, Ostaszewskiej i...

Serial jest dobry i lubiany. Jednak 4. sezon, który będzie można zobaczyć już za kilka tygodni w TVN, będzie bardzo różnił się od poprzednich. Zabraknie kilku najważniejszych postaci, inni ludzie odpowiadają też za produkcję. Czy to się spodoba widzom?
/ 9 miesięcy temu
Kolejna aktorka odchodzi z serialu „Druga szansa”! Nie będzie Świderskiego, Ostaszewskiej i... fot. kolaż polki.pl

Największymi gwiazdami „Drugiej szansy” do tej pory bezspornie byli Małgorzata Kożuchowska (grała Monikę) i Bartosz Świderski (jego postać to Marcin Kryński).

Kto odchodzi z 4. sezonu „Drugiej szansy”?

Koniec 3. sezonu był dość szokujący: Marcin został ciężko ranny i wyglądało, jakby umierał w ramionach Moniki. Widzowie nie wierzyli, że to koniec tej postaci, tej miłości. Jednak okazuje się, że tak właśnie będzie. Akcja w kolejnych odcinkach, które będziemy mogli zobaczyć jesienią, zaczyna się rok po śmierci Marcina…

Facet na weekend: Piotr Stramowski (smaczki, których nie znasz!)

Ale to nie wszystko. Nowy sezon serialu przyniesie naprawdę dużo zmian. Wiadomo już, że nie zobaczymy w niej Mai Ostaszewskiej, która grała Lidkę, siostrę Moniki. Ostaszewska gra ważną rolę w innym, medycznym serialu TVN-u.

Właśnie okazało się, że kolejna gwiazda rezygnuje z serialu. Tamara Arciuch też postawiła na inny serial (ten będzie można oglądać na platformie EskaGo). Po tym, jak uśmiercono jej serialowego męża granego właśnie przez Bartłomieja Świderskiego, gwiazda postanowiła pożegnać się z produkcją.

Kogo zobaczymy w kolejnych odcinkach „Drugiej szansy”?

Oprócz Małgosi Kożuchowskiej, zagrają na pewno Magdalena Boczarska jako Sara, Bartłomiej Topa w roli Adama Svenssona, Rafał Królikowski jako Zeit czy detektyw Borys, czyli Radosław Pazura.

Reżyserem nowych odcinków będzie Jan P. Matuszyński, twórca hitu „Ostatnia rodzina”. Produkcją 4. sezonu zajmie się Robert Wieczorek, który od 2013 roku związany jest z ATM Grupą, a wcześniej przez 12 lat pracował dla TVN i zajmował się takimi serialami jak "Na Wspólnej", "Brzydula" czy "Prosto w serce".

Polecamy! Nowa ramówka i 20-te urodziny TVN! Co zobaczymy jesienią i czego, niestety, zabraknie...

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)