Syn Pierce'a Brosnana - jak wygląda

Nie planuje kariery filmowej, tylko próbuje swoich sił w modelingu! Z jakim efektem? Zobaczcie zdjęcia!
Edyta Liebert / 17.01.2018 10:06

Pierce Brosnan, mimo łatki przystojnego amanta, to facet rodzinny i stały w uczuciach. 64-letni aktor doczeka… się piątki dzieci. Jeden z jego synów stawia pierwsze kroki w modelingu!

Czy syn Pierce'a Brosnana jest równie przystojny, jak jego ojciec? Paris Brosnan w lutym 2018 roku skończy 17 lat i właśnie zadebiutował na wybiegu w pokazie Dolce & Gabbana, a znawcy przewidują, że nastolatek na dłużej przylgnie do tego środowiska. Ma wdzięk, klasę i urodę, oczywiście w dużej mierze odziedziczoną po ojcu. Paris ma na koncie kilka sesji zdjęciowych oraz okładkę magazynu „Vanity Teen” w listopadzie. Sam Pierce Brosnan pogratulował synowi sukcesu w społecznościach. Czemu uwaga skupia się teraz właśnie na nim?

 

Thank you for the cover @vtmag Photo by @mitchellmccormack Styled by @godarrylgo

Post udostępniony przez 310 ༜ 808 (@paris.brosnan)

Paris Brosnan - jak wygląda syn Pierce'a Brosnana?

Paris Brosnan jest najmłodszym z pięciorga rodzeństwa, a tym samym oczkiem w głowie rodziców, Pierce'a oraz Keely Shaye Smith (druga żona Brosnana od 2001 roku). Również jego starszy brat, Dylan, ma na koncie sukcesy w modowej branży z tą różnicą, że przypadł do gustu innym designerom, m.in. Burberry. 17-latek zaczął pracować na swoje konto, ale nie odcina się od nazwiska czy korzeni - na swoim Instagramie opublikował zdjęcia z dzieciństwa z tatą, któremu dziękował za wsparcie i fantastyczne dzieciństwo. Jest urocze, musicie zobaczyć je w naszej galerii!

Czy Paris Brosnan jest podobny do taty? Zobaczcie zdjęcia nastolatka z dzieciństwa oraz te aktualne, o których rozpisują się media na całym świecie.

To cię zainteresuje:

Córka Cindy Crawford wygląda jak jej młodsza kopia!
Poznaj śliczną dziewczynę polskiego skoczka, Macieja Kota

Redakcja poleca

REKLAMA