Syn Małgorzaty Rozenek krytykuje jej projekty? „To nie jego stylistyka”

Gwiazda, która właśnie wystartowała z marką odzieżową Mrs. Drama, wyznała, że syn wyrasta na jej konkurencję... Jesteście ciekawi jego debiutu?
/ 17.01.2022 16:25

Małgorzata Rozenek-Majdan od dawna walczy o tytuł polskiej ikony mody. Luksusowa i stylowa garderoba prezenterki od lat wzbudza zainteresowanie fanek i mediów. Teraz Perfekcyjna Pani Domu postanowiła przenieść swoje zamiłowanie do mody na biznes i założyła markę Mrs. Drama, która niedawno miała swoją premierę.

Jak się okazuje, w jej domu są także inni pasjonaci mody. Jej nastoletni syn Stanisław od lat uczy się krawiectwa i sztuki konstrukcji ubioru. A co sądzi o projektach swojej mamy?

Stanisław Rozenek będzie projektantem mody?

Jak wyznała Małgorzata, jej syn bardzo podziwia i śledzi rozwój jej marki. Podkreśliła jednak, że sam tworzy w zupełnie innym kierunku.

– To nie jest jego stylistyka – podsumowała Rozenek-Majdan.

Już kilka lat temu gwiazda zaprezentowała się na Instagramie w tunice projektu swojego synka. Wtedy 14-letni Stanisław sam stworzył ubranie w ramach prezentu z okazji Dnia Mamy. Małgorzata nie ukrywa, że bardzo podziwia pasję syna i cieszy się, że tak wcześnie odkrył swoje prawdziwe powołanie.

Trzymacie kciuki za młodego projektanta?

Czytaj też:
Małgorzata Socha ukrywa swojego męża przed mediami? „Nie jest osobą publiczną i nie chce się pokazywać”
Sandra Kubicka o zerwanych zaręczynach. Wyznała, dlaczego odwołała ślub miesiąc przed ceremonią
Katarzyna Figura o relacji z Dodą: „Bywało różnie”

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA