Syn Hanny Śleszyńskiej i Piotra Gąsowskiego ma już 25 lat. Właśnie pokazał, kto skradł jego serce

Jakub Gąsowski poszedł w ślady swoich rodziców. Ukończył szkołę aktorską, obecnie próbuje swoich sił w filmie. Niedawno skończył 25 lat i pokazał swoją dziewczynę.
/ 25.02.2021 11:53

Jakub Gąsowski najwyraźniej postanowił pójść w ślady swoich rodziców. Ukończył Akademię Teatralną w Warszawie i ma za sobą już pierwsze role. 25-latka można było zobaczyć w serialu „Belfer”, jednak naprawdę głośno zrobiło się o nim teraz, gdy postanowił pokazać światu swoją dziewczynę.

Jakub Gąsowski pokazał kto skradł jego serce

Wybranką Jakuba Gąsowskiego jest młoda pani architekt. Ich wspólne zdjęcie wywołało niemałe poruszenie w sieci, ponieważ do tej pory młody aktor nie zwierzał się na temat swojego prywatnego życia.

Widać, że jest szczęśliwie zakochany, a wspólne zdjęcie pary na tle Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej sprawiło, że posypały się gratulacje.

Młody aktor zdradził, że uczelnię, na której studiowała jego dziewczyna Magda, kilka lat temu miał okazję odwiedzić. To właśnie ten budynek był miejscem akcji „Belfra” i to właśnie tam mieściło się serialowe liceum.

Mimo bycia od siebie parę, bądź paręnaście metrów, poznaliśmy się lata później, oboje praktycznie już skończywszy studia. Może to i dobrze, że poznaliśmy się po latach, a nie wtedy? Może w innym przypadku byłbym spalony?
- napisał Jakub Gąsowski na Instagramie.

Historia, którą przytoczył, okazała się zaskoczeniem także dla ojca Jakuba, Piotra. Zarówno on, jak i dziadek młodego aktora, skomentowali post Jakuba. Widać, że dziewczyna Jakuba oczarowała nie tylko najmłodszego w rodzinie. 

Fotografie wybranki Jakuba Gąsowskiego zdradzają, że kobieta lubi aktywnie spędzać czas. Piękna młoda kobieta o szczupłej sylwetce zebrała sporo komplementów. Fani najwyraźniej ucieszyli się, że ich idol znalazł miłość.

To też może cię zainteresować:
Czym dziś zajmuje się Rafał Kopacz z „W11”? Musicie zobaczyć też jego córkę! To znana modelka
Natalia Siwiec i jej mąż należą do jednych z najbogatszych ludzi w Polsce. Na czym się dorobili?
Pamiętacie „drugiego” Łukasza z „M jak Miłość”? Dziś Adrian Żuchewicz jest reporterem. Mamy jego zdjęcia z anteny

Redakcja poleca

REKLAMA