Suknia ślubna Dody ze ślubu z Emilem Stępniem. Marka i cena

Ślub Dody może i odbył się w sekrecie, ale nie oznacza to, że był skromny... Kreacja panny młodej robi ogromne wrażenie. Nie tylko fasonem i ilością zdobień, ale przede wszystkim... ceną!
Marta Kosakowska / 17.04.2018 09:54

Jak wyglądała suknia ślubna Dody? - to pytanie zadawali sobie wielbiciele artystki od momentu, kiedy świat obiegła informacja, że jedna z najbardziej znanych polskich gwiazd wyszła za mąż. Doda wzięła sekretny ślub ze swoim partnerem Emilem Stępniem 14 kwietnia 2018 roku w Hiszpanii. 

Sekretny ślub Dody

Ceremonia odbyła się w całkowitej tajemnicy. Ponoć do ostatniej chwili nie wiedzieli nawet zaproszeni goście! Doda poinformowała fanów o zmianie stanu cywilnego za pośrednictwem Instagrama. Od tego czasu powoli dawkuje kolejne szczegóły tego wielkiego dnia. W ostatnim wpisie wyjaśniła, dlaczego ukrywała swój związek z Emilem Stępniem przed mediami oraz wyznała, że... para wzięła ślub cywilny w Ciechanowie już kilka tygodni temu!

Pytacie mnie, czemu ukrywałam swój związek tyle czasu. Bo chciałam dać czas w końcu sobie. Chciałam pierwszy raz odkąd 20 lat temu stałam się osobą publiczną, móc przeżywać rodzące się uczucie nie na oczach wszystkich. Dać mu szansę, żeby rodziło się w spokoju i bez pośpiechu. Żeby przeżyło. Dać mu szansę, żeby rosło z dala od mediów, plotek, hejtu i ciekawskich życzących mi źle i moich starych błędów. Dać mu szansę, by urosło w siłę na tyle, bym wiedziała, że kocham i jestem kochana NAPRAWDĘ. Teraz po wielu sprawdzianach i doświadczeniach, które zbliżały mnie do męża, wiem, że dam radę przezwyciężyć wszystko. I choć chciałoby się w końcu wykrzyczeć całemu światu: jestem szczęśliwa! Kocham i jestem kochana to wiem, że moja praca nie jest przyjaznym środowiskiem dla uczuć. Kochani fani! Spełniły się Wasze życzenia dla mnie. Znalazłam prawdziwą miłość zbudowaną na początku tylko na przyjaźni, szacunku, lojalności i zaufaniu. Właśnie dlatego ją ukrywałam - wybaczcie mi, ale było warto. Dziękuję wszystkim, którzy dotrzymali tajemnicy i do końca nie pisnęli słówka. Chociażby Pani z urzędu stanu cywilnego w Ciechanowie, która udzielała nam ślubu tygodnie temu! Księżom z zakonu z Sandomierza za dwie piękne uroczystości. 

- napisała Doda.

W końcu zdecydowała się również na pokazanie sukni ślubnej w pełnej okazałości. I trzeba przyznać, że suknia ślubna Dody to jedna z najbardziej spektakularnych kreacji w polskim show-biznesie. 

5 trendów na ślubne paznokcie 2018

Suknia ślubna Dody - marka i cena

Doda w dniu ślubu miała na sobie bogato zdobioną suknię o fasonie syreny. Wdzięku kreacji dodawał tzw. hiszpański dekolt (idealnie dopasowany do miejsca zaślubin!), odkrywający ramiona. Kreacja była idealnie dopasowana do figury panny młodej, podkreślając kobiece krągłości. Oczywiście nie zabrakło odrobiny zmysłowości pod postacią półprzezroczystego dekoltu.

Zobaczcie zdjęcia sukni ślubnej Dody na kolejnych stronach! Wiemy, gdzie gwiazda kupiła swoją kreację oraz... ile za nią zapłaciła!

 

Pytacie mnie, czemu ukrywałam swój związek tyle czasu. Bo chciałam dać czas w końcu sobie. Chciałam pierwszy raz odkąd 20 lat temu stałam się osobą publiczną, móc przeżywać rodzące się uczucie nie na oczach wszyskich. Dać mu szansę, żeby rodziło się w spokoju i bez pośpiechu. Żeby przeżyło. Dać mu szansę, żeby rosło z dala od mediów, plotek, hejtu i ciekawskich życzących mi źle i moich starych błędów. Dać mu szansę, by urosło w siłę na tyle, bym wiedziała, że kocham i jestem kochana NAPRAWDĘ. Teraz po wielu sprawdzianach i doświadczeniach, które zbliżały mnie do męża, wiem, że dam radę przezwyciężyć wszystko. I choć chciałoby się w końcu wykrzyczeć całemu światu: jestem szczęśliwa! Kocham i jestem kochana to wiem, że moja praca nie jest przyjaznym środowiskiem dla uczuć. Kochani fani! Spełniły się Wasze życzenia dla mnie. Znalazłam prawdziwą miłość zbudowaną na początku tylko na przyjaźni, szacunku, lojalności i zaufaniu. Właśnie dlatego ją ukrywałam - wybaczcie mi, ale było warto 😉 Dziękuję wszystkim, którzy dotrzymali tajemnicy i do końca nie pisnęli słówka 😉 Chociażby Pani z urzędu stanu cywilnego w Ciechanowie, która udzielała nam ślubu tygodnie temu! Księżom z zakonu z Sandomierza za dwie piękne uroczystości. Dziękuje za piękną suknię @berta i tygodnie przymiarek w @madonnasuknieslubne w Warszawie. Dziękuję moim 50 gościom za niezapomniany i piękny weekend. Dla fanów szykuję niezwykłą niespodziankę, a póki co dzielę się z Wami moim sercem.

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Przeczytaj:
Ślubne przemówienie świadkowej Dody wzrusza do łez! Musicie zobaczyć reakcję męża gwiazdy
Doda wyszła za mąż! Pokazuje suknię, obrączki i… ukochanego!