Stylista gwiazd zauważył brzuszek w sukni ślubnej Opozdy! Miał rację?

Tomasz Jacyków skomentował ślubną stylizację Joanny Opozdy i... podsycił plotki o domniemanej ciąży gwiazdy!
/ 24.08.2021 14:28

Jeden z popularniejszych stylistów gwiazd, Tomasz Jacyków, ocenił ślubną stylizację Joanny Opozdy. Aktorka zachwycała tego dnia aż dwiema kreacjami - jedną na ślub kościelny, a drugą na wesele. Suknie, które uszyte zostały przez modny warszawski butik Laurelle, wzbudziły wielkie zainteresowanie fanów i internautów. 

Jak się okazuje, zdaniem stylisty, jedna z nich podkreślała rosnący ciążowy brzuszek gwiazdy...

Jacyków o sukniach ślubnych Joanny Opozdy

Ekspert mody pochwalił zarówno urodę, jak i ubiór aktorki w tym szczególnym dniu.

— Jest to tak ładna dziewczyna, że trudno ją popsuć ubraniami. Obydwie kreacje pokazywały jak jest świeża, jak bardzo młodo wygląda. W jednej było widać brzuszek — skomentował Jacyków.

Tym samym stylista podsycił tylko plotki o domniemanej ciąży Joanny, które krążyły w sieci już przed ślubem. Czy miał rację?

Świeżo poślubiona para nie potwierdziła jeszcze tych plotek. Po doniesieniach, w których „osoba z otoczenia pary” wyznała, że Joanna i Antoni pobrali się ze względu na ciążę, aktorka opublikowała dowody zaprzeczające takiej wersji wydarzeń. Pokazała zdjęcia pierścionka zaręczynowego, które wykonane były już w lutym. Nie zdementowała jednak samej ciąży... 

Kilka dni później pojawiły się plotki pochodzące od osób z planu filmowego, na którym pracuje obecnie Joanna. Jak twierdzą informatorzy, aktorka poinformowała już produkcję o swoim stanie. 

Myślicie, że internetowe plotki są prawdziwe?

Czytaj także:
Jacyków o weselnych kreacjach Mariny i Rozenek: „Wulgarne”. Obrażą się?
Filmowe tańce na weselu Opozdy i Królikowskiego. Para wybrała same oscarowe przeboje!
Sandra Kubicka o Joannie Opoździe: „Zrobiła kolejny chamski atak w moją stronę"

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA