POLECAMY

Córka Ewy Bem nie żyje. Miała tylko 39 lat...

Ta informacja zaskoczyła fanów piosenkarki. Ewa Bem przeżywa teraz najtrudniejsze chwile w życiu.
Agata Bernaciak / 7 miesięcy temu
Córka Ewy Bem nie żyje. Miała tylko 39 lat... fot. ONS.pl

To najtrudniejsze chwile w życiu znanej, polskiej piosenkarki. Córka Ewy Bem, Pamela Bem-Niedziałek, zmarła na guza mózgu, który został u niej zdiagnozowany w 2015 roku. Miała zaledwie 39 lat...

Kukulska o macierzyństwie, prawach kobiet i aborcji. „W dzisiejszych czasach musimy walczyć o prawa jak o płeć”

Pamela Bem-Niedziałek dowiedziała się o chorobie będąc w drugiej ciąży. Właśnie z tego powodu musiała zdecydować się na wykonanie cesarskiego cięcia w 6. miesiącu. Mimo podjęcia wszelkich starań, jej życia nie udało się uratować. Osierociła dwójkę dzieci.

Pamela Bem-Niedziałek była żoną dziennikarza i prezentera telewizyjnego Jana Niedziałka. Zawodowo od kilku lat związana była ze stacją TVN24 BiS. Koledzy i koleżanki z pracy wspominają ją jako bardzo pracowitą, wrażliwą i ciepłą osobę. Informacja o jej śmierci zasmuciła całe środowisko dziennikarskie.

Pamelę Niedziałek-Bem wspomina również wiele gwiazd, m.in. Agata Młynarska, przyjaciółka Ewy Bem. Dziennikarka zdecydowała się na bardzo emocjonalny wpis, który umieściła na swoim Facebooku:

Zmarła Pamela Bem - Niedziałek. Znałyśmy się od dziecka. Jej mama, Ewa, wielka przyjaciółka naszej rodziny, zawsze z dumą i radością opowiadała o swojej starszej, pięknej i zdolnej córce. Kiedy dowiedzieliśmy się o jej chorobie, nikt nie myślał o tym, że kres nastąpi tak szybko. Ewo, nie ma słów, którymi można wyrazić współczucie dla mamy, która straciła dziecko. Ewo, tak bardzo jesteśmy przy Tobie, przy Was…Smutek straszny. Pamelo, teraz zrealizujesz reportaże z wyższych sfer. Kiedyś obejrzymy je razem...

Katarzyna Bujakiewicz wspomina Anną Przybylską. „Pamiętam jak chodziła z wielkim brzuchem i jak razem szłyśmy na mecz”

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)