Siostry Godlewskie po wypadku Moniki – ma depresję i chciała się zabić

siostry Godlewskie fot. screen Instagram: esmeralda_godlewska
Jedna z sióstr Godlewskich spowodowała poważny wypadek samochodowy – rozbiła inne auto i wbiła się w budynek, omal nie taranując ludzi. Trafiła do szpitala. Okazuje się, że Monika od miesięcy walczy z depresją. Jedna z sióstr udzieliła szokującego wywiadu tabloidowi.
/ 10.07.2018 12:54
siostry Godlewskie fot. screen Instagram: esmeralda_godlewska

Monika „Esmeralda” Godlewska w niedzielę popołudniu wjechała na deptak na Ząbkowskiej w Warszawie. Ulica była zamknięta dla ruchu. Godlewska straciła panowanie nad samochodem, uderzyła w tył innego auta, a potem wbiła się w ścianę budynku. Dookoła były tłumy spacerowiczów. Cud, że nie doszło do tragedii i nikogo nie rozjechała. Z obrażeniami trafiła do szpitala. Teraz okazuje się, że Monika, w internecie znana bardziej jako Esmeralda, od miesięcy walczy z silną depresją. Jej siostra Magdalena udzieliła szokującego wywiadu w „Super Expressie”.

Jedna z sióstr Godlewskich miała wypadek samochodowy. Jest w ciężkim stanie w szpitalu

O siostrach Godlewskich zaczęto mówić, gdy wrzuciły do sieci przed świętami Bożego Narodzenia filmiki, w których wykonują świąteczne piosenki. Hejt i ostre komentarze krytykujące siostry wylewały się ze wszystkich zakamarków internetu. Podobno dziewczyny nie radziły sobie z tym psychicznie.

Na łamach „Super Expressu” wypowiedziała się siostra Esmeraldy – Magdalena Godlewska.
„Monika ma silną depresję, miesiąc temu próbowała popełnić samobójstwo. Wylądowała na OIOM-ie, lekarze ją uratowali. Teraz ta sytuacja…” – mówi Magdalena Godlewska tabloidowi.

Podobno cztery godziny przed wypadkiem, który spowodowała, Monika zobaczyła zdjęcie swojego byłego partnera z ich dzieckiem i nową partnerką mężczyzny. To ją wyprowadziło z równowagi.


fot: Instagram: esmeralda_godlewska

Siostra Moniki apeluje do mediów i internautów o zaprzestanie hejtowania. „My nie mamy już sił. Mój tato prawie miał zawał, mama codziennie płacze” – czytamy na łamach se.pl

Również druga siostra Godlewska – Małgorzata – zabrała głos w tej sprawie. Na Facebooku opublikowała post o siostrze.
„Nie mi jest oceniać Twoje postępowanie ani żadnemu człowiekowi… Każdy z nas ma w życiu gorszą chwilę, dzień, tydzień, miesiące… Nie jesteśmy idealnymi ludźmi, każdy również ma prawo popełnić błąd” – zaczęła wpis.
Całość do przeczytania tu:

 

😞😞😞

Post udostępniony przez Małgorzata Godlewska (@malgorzata_godlewska_official)

Jednak internauci są bezwzględni i ostro komentują sytuację z Esmeraldą.
„Sama podkręciłaś ten hejt, a teraz liczysz, że ludzie będą ci współczuć?”, „Twoja siostra powinna mieć w sobie trochę pokory i przed wszystkim nauczyć się przyznawać do błędu” – czytamy w komentarzach.

Esmeralda też zamieściła wpis na Instagramie po swoim wypadku:
„Aby każdy z nas był chodzącym aniołem, świat byłby piękny. Ludzie popełniają błędy, nie ja pierwsza i ostatnia”.

Więcej newsów o gwiazdach:Hanna Lis opublikowała zdjęcie, na którym pozuje z córką. „Wyglądacie jak siostry!”Książę Louis już ochrzczony! Dlaczego na uroczystości zabrakło królowej?

Redakcja poleca

REKLAMA