Serial Diagnoza ruszy jesienią - będzie hitem?

Warty grzechu?
/ 11.07.2017 12:26

Polacy kochają seriale i TVN doskonale o tym wie. Jesienią na ekranach pojawi się serial "Diagnoza", który ma być hitem na miarę "Prawa Agaty" czy aktualnej "Drugiej szansy". Co możemy powiedzieć o serialu? Z pewnością to, że obsada jest obiecująca.

Gwiazdy nowego, medycznego serialu "Diagnoza" pojawiły się na imprezie promującej serial. Głos zabrała m.in. Maja Ostaszewska, która wcieli się w jedną z głównych ról czy Adam Woronowicz, Sonia Bohosiewicz.  Aktorzy podzielili się pierwszymi wrażeniami i opowiedzieli o swoich bohaterach. - Gram cudowną postać ciepłej, energetycznej z poczuciem humoru siostry oddziałowej - powiedziała Sonia Bohosiewicz, która jest często obsadzana w rolach temperamentnych kobiet.

Dramat w "M jak miłość". Umrze postać uwielbiana przez fanów?

O czym jest serial "Diagnoza"?

13 odcinków "Diagnozy" to perypetie bohaterów związanych z jednym miejscem: szpitalem. Anna wskutek wypadku, traci pamięć. Leży w jednym ze śląskich szpitali, pod troskliwą opieką lekarzy, a szczególnie dr Macieja Wolskiego (w tej roli Maciej Zakościelny). Ich losy będą się krzyżować, ale do rozgrywki dojdą kolejne postaci - z przeszłości także.

Zobaczcie, jak aktorzy prezentowali się na premierze serialu. "Diagnoza" już jesienią na antenie TVN!

Założyły wystrzałowe kreacje i wybrały ten sam kolor. Żona i siostra Lewandowskiego razem na weselu: która lepiej wyglądała?