Rozwody, dom dziecka i bankructwo. Życie nie rozpieszczało Michała Wiśniewskiego

Chociaż jego nazwisko kojarzy niemal każdy, Wiśniewski nie może mówić o lekkiej przeszłości.
/ 02.12.2020 14:32

Michał Wiśniewski zaistniał na polskiej scenie muzycznej jako charyzmatyczny i nieco ekscentryczny wokalista Ich Troje. Jego jaskrawa fryzura i zmysłowy głos szybko sprawiły, że stał się obiektem westchnień nastolatek w latach '00. Nie każdy jednak wie, że za wielką sławą i wystawnym życiem kryje się wiele przykrych wspomnień. 

Życie prywatne Michała Wiśniewskiego

Kiedy Wiśniewski miał 3 lata, jego rodzice się rozwiedli. Muzyk zamieszkał z ojcem, który popełnił samobójstwo w 1986 roku. Gwiazdor trafił znów do domu swojej matki, która nadużywała alkoholu i nie potrafiła zająć się synem. Przez jej nieodpowiedzialność Michał dwukrotnie przebywał w domu dziecka.

Kiedy jego kariera poszybowała w górę po 2001 roku, wokalista zaczął wieść wystawne życie i często... zmieniać partnerki życiowe. Był mężem Magdy Femme, Mandaryny, Anny Świątczak i Dominiki Tajner-Wiśniewskiej. Obecnie jest po ślubie z 5. żoną Pauliną, z którą oczekuje swojego 5. dziecka. 

Niestety, gwiazdorskie życie przysporzyło Wiśniewskiemu wiele problemów. Swego czasu był uzależniony od hazardu, nadużywał alkoholu i narkotyków, popadł w ogromne długi. Jego zaległości wynosiły nawet kilka milionów złotych. W związku z tym wokalista ogłosił upadłość finansową i zaczął wieść życie bankruta. 

Zobacz więcej wiadomości o gwiazdach: 
Cała prawda o księżnej Dianie. Nie dostała się na studia i marzyła o pracy z dziećmi
Śmierć ukochanej matki, gwałt i nieudane małżeństwa. Życie Madonny nie zawsze przypominało amerykański sen
Trudne relacje z matką, zdrady, romanse i utrata ciąży. Życie Demi Moore było pełne tragedii

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA