POLECAMY

Romain Zago pierwszy raz o rozwodzie: "Żadna kobieta nie może równać się z Joanną. (...) potrafi czasem być prawdziwym wrzodem na tyłku"

Para rozwiodła się. Nie za szybko się to wszystko potoczyło?
/ 10 miesięcy temu
Romain Zago pierwszy raz o rozwodzie: "Żadna kobieta nie może równać się z Joanną. (...) potrafi czasem być prawdziwym wrzodem na tyłku" fot. kolaż polki.pl

Joanna Krupa i Romain Zago są już po rozwodzie - donoszą brukowce. Para sfinalizowała ostatecznie rozwód w poniedziałek, a jako ostateczny powód uznano "całkowity rozpad pożycia małżeńskiego".

Romain Zago pierwszy raz o rozwodzie z Joanną Krupą

Krupa wspominała o tym, że rozwód jest konieczny. Z początku nie ona tego chciała, a media aż kipiały od domysłów, jak Romain Zago mógł porzucić (zdradzić?) taką kobietę. Para rozstała się w zgodzie. Można o tym wnioskować po uśmiechniętych twarzach na instastory dodanym przez Joannę Krupę, zatytułowanym: "Dzień u adwokata".

Romain Zago pierwszy raz o rozwodzie z Joanną Krupą

 Krupa wydaje się radosna, jeszcze w czerwcu udzieliła wywiadu, w którym stwierdza, że przez męża "straciła 10 najpiękniejszych lat życia".

O czym będzie wspólne reality show Joanny Krupy i Edyty Górniak?

- Mieliśmy swoje plany - kariera, potem dzieci. Pamiętasz? Mówiłam ci, że zamroziłam swoje jajeczka, żeby się nie martwić upływającym czasem, bo przecież biologia ma swoje prawa. Wszystko było fantastycznie (...) Jednak on zachowywał się inaczej niż zwykle. To nie był Romek, którego znałam przez 10 lat - mówiła w magazynie "VIVA!".

A co powiedział o swoim minionym związku z Joanną sam Romain? Jak donosi "Fakt", biznesmen rzekomo nie przebierał w słowach. Oczywiście były też pochlebne słowa na temat jej urody, ale jeśli ten wywiad jest prawdziwy to widać, że uczucie między nimi z pewnością wygasło.

 

I can finally be myself & donate to #rednoseday (in advance 😂😜) . Emoji #3 🤡🤡🤡#nofilter #miami

Post udostępniony przez Romain Zago (@romainzago)

"Ona jest marzeniem każdego mężczyzny"

- Żadna kobieta nie może równać się z Joanną. Ona jest marzeniem każdego mężczyzny. Jest inteligentną, samodzielną, niezależną kobietą sukcesu, która przy tym jest piękna. Żeby nie było tak słodko to dodam, że kiedy czegoś chce potrafi czasem być prawdziwym wrzodem na tyłku. Ale nie ma i nie było innej osoby w naszym związku - powiedział Romain Zago w wywiadzie dla "Faktu", o ile wypowiedź jest prawdziwa.

Koniec miłości

Joanna Krupa i Romain Zago byli małżeństwem od 2013 roku. Ślub wzięli po czteroletnim okresie narzeczeństwa. Oficjalnie mówi się, że para jest już po rozwodzie. - Nie ma między nami żadnej wojny. Gdybyśmy dzielili wszystko na pół, to ja bym musiała mu jeszcze dopłacić. Podpiszemy papiery i koniec. Mam nadzieję, że nastąpi to w ciągu najbliższych trzech tygodni - mówiła Krupa w rozmowie dla VIVY kilka tygodni temu.

A więc to koniec wielkiej miłości.

Joanna Krupa w zaskakujących słowach o rozwodzie z Romkiem

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)