Rodzice Martyny Wojciechowskiej obchodzą 46. rocznicę ślubu

Martyna Wojciechowska z rodzicami fot. ONS.pl
Rodzice podróżniczki obchodzą 46. rocznicę ślubu, a są razem już od 50 lat! Jaki jest sekret ich trwałego związku?
Urszula Wilczkowska / 14.10.2019 10:39
Martyna Wojciechowska z rodzicami fot. ONS.pl

Martyna Wojciechowska opublikowała bardzo wzruszający wpis, w którym chwali związek swoich rodziców. I przyznajemy, jest czym! Rodzice „Kobiety na krańcu świata” są razem już od 50 lat, a w tę niedzielę obchodzili 46. rocznicę ślubu.

Nie zabrakło również zdjęcia, na którym Martyna Wojciechowska pozuje z rodzicami – Joanną i Stanisławem Wojciechowskimi. Do kogo jest bardziej podobna? My już nie mamy żadnych wątpliwości.

Martyny Wojciechowska jest podobna do mamy czy taty?

Wystarczy jedno spojrzenie, by już wiedzieć, w kogo wdała się dziennikarka. Chociaż kolor oczu odziedziczyła po tacie, nie da się zaprzeczyć, że wygląda zupełnie jak swoja mama!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

MOI KOCHANI RODZICE OBCHODZĄ DZIŚ 46. ROCZNICĘ ŚLUBU!❤❤ W SUMIE PONAD 50 LAT RAZEM! Wow!😜 Patrzę na liczbę lat, która ich łączy i myślę sobie, ile moje lata życia przyniosły wspomnień i wspaniałych przeżyć, a u Nich to jest pomnożone razy dwa, bo przeżyte wspólnie! Mamo, Tato mam nadzieję, że i na mnie kiedyś Marysia spojrzy z taką radością i dumą jak ja patrzę dzisiaj na Was! Wiecie, że jesteście najlepszymi rodzicami świata? Co ja mówię... WSZECHŚWIATA! Z miłością i podziwem dla Waszej wytrwałości i to w czasach kiedy rzeczy i związków się nie naprawia, tylko wymienia na nowe... #duma M. #love #parents #bestofthebest #family

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

Martyna Wojciechowska jest jedynaczką, ale zupełnie nie wpisuje się w stereotypu, które są przypisywane tym ludziom. Ma w sobie wiele empatii i współczucia, co nie raz pokazywała nie tylko w swoim programie „Kobieta na krańcu świata”, ale i w prywatnym życiu.

Podróżniczka sprawuje opiekę nad dziećmi z różnych zakątków świata, między innymi nad chorującą na bielactwo Kabulą, która pojawiła się w reportażu o „Ludziach Duchach”. Kabula jakiś czas temu odwiedziła Polskę, a teraz uczy się w prywatnej szkole, by w przyszłości odmienić życie innych osób zmagających się z albinizmem.

Tym razem w bardzo wzruszających słowach opowiedziała o małżeństwie swoich rodziców. Nie tylko ich podziwia, ale ma też nadzieję, że kiedyś jej córka, Marysia, spojrzy na nią tak, jak ona dziś patrzy na nich.

Wiecie, że jesteście najlepszymi rodzicami świata? Co ja mówię... WSZECHŚWIATA! Z miłością i podziwem dla Waszej wytrwałości i to w czasach, kiedy rzeczy i związków się nie naprawia, tylko wymienia na nowe...
– pisze na swoim Instagramie Martyna Wojciechowska.

Wygląda na to, że receptą na udany i szczęśliwy (a przede wszystkim – długotrwały) związek jest po prostu... praca nad nim: umiejętność wybaczania, dogadywania się, a czasem nawet pójścia na ustępstwa.

Pozostaje nam tylko życzyć Martynie Wojciechowskiej (i wszystkim innym) właśnie takiego małżeństwa lub związku. Trzeba przyznać, że gdy patrzy się na takie zgodne pary, to serce aż rośnie!

Zobacz także:
Jaka mama, taka córka? Gwiazdy, które wyglądają identycznie jak ich rodzice!
Czy księżna Kate naprawdę jest w ciąży? Te zdjęcia nie pozostawiają żadnych wątpliwości

Redakcja poleca

REKLAMA