Reakcja gwiazd na film „Nic się nie stało”. Kto szykuje pozew?

Film „Nic się nie stało”, który wyemitowano kilka dni po premierze filmu braci Sekielskich „Zabawa w chowanego”, wywołuje sprzeciw gwiazd pokazanych w materiale Sylwestra Latkowskiego. Część z nich zapowiada procesy sądowe.
Redaktorki Polki.pl / 22.05.2020 10:15

Film Sylwestra Latkowskiego „Nic się nie stało” miał obnażać powiązania gwiazd z trójmiejską Zatoką Sztuki, gdzie miało dochodzić do aktów pedofilii. 

Produkcja ma także pokazać nieudolność prokuratury. Materiał, którego premierę przesuwano wiele razy, został wyemitowany kilka dni po premierze filmu Tomasza i Marka Sekielskich „Zabawa w chowanego”.

Co pokazano w filmie „Nic się nie stało”?

Premiera filmu „Nic się nie stało” miała miejsce 20 maja 2020 na antenie TVP1. Film porusza problem pedofilii w modnym sopockim klubie. W materiale poinformowano, że w lokalu bywały gwiazdy polskiego show-biznesu. Pokazano m.in. zdjęcia Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk oraz Natalii Siwiec z partnerem. 

Po emisji filmu Sylwester Latkowski zaapelował do osób pokazanych w filmie, by przyznały, do czego dochodziło w klubie. Zwrócił się personalnie do Borysa Szyca:

Chcę, żebyś powiedział opinii publicznej, czego byłeś świadkiem, co robiłeś, czego nie robiłeś. Mam taką samą prośbę do Majdana, do Wojewódzkiego, do tych dziewczyn, które tam mignęły. Opowiedzcie o tym, opowiedzcie o tym, co się działo.
- mówił Sylwester Latkowski.

Znane osoby pokazane w filmie zapowiadają pozwy sądowe

Reakcja gwiazd była błyskawiczna. Kuba Wojewódzki opublikował oświadczenie, w którym zapowiedział skierowanie sprawy do sądu. 

Do sprawy odniósł się także Radosław Majdan, który twierdzi, że ze sprawą pokazaną w filmie nie ma nic wspólnego. W jego obronie stanęły żona - Małgorzata Rozenek-Majdan i była żona - Doda.

Blanka Lipińska, której zdjęcia również pokazano w materiale, opublikowała materiał, w którym przekonuje, że jej zdjęcia nie wnoszą niczego do sprawy, a twórcom chodziło jedynie o rozgłos.

To też może cię zainteresować:Ile przytyła w ciąży Małgosia Rozenek?Jak zmieniała się Małgorzata Kożuchowska? Przegląd zdjęćDlaczego Kasia Cichopek postanowiła zostać aktorką?

Tagi: film, gwiazdy