POLECAMY

Klnie, rapuje w dresach i wykrzykuje „CHWDP”. Takiej Joanny Krupy nie znałyście!

A raczej J Kru, bo taki jest jej pseudonim stworzony na potrzeby klipu. Zerknijcie, o co chodzi!
Edyta Liebert / 4 miesiące temu

To, że to wideo wprawiło nas w osłupienie, to mało powiedziane. Kompletnie się nie spodziewałyśmy Krupy w takim wydaniu. Rapująca po polsku modelka zaskoczyła nas nowym wizerunkiem. W jakim celu powstał klip „CHWDP”?

To nasz psi obowiązek trakotwać psiaki dobrze!

Nie, Joanna Krupa nie stała się z dnia na dzień wrogiem polskiej policji ani nie szuka zwady. Tym samym nie deklaruje, że chciałaby zrobić karierę w przemyśle muzycznym, a już na pewno nie w hip-hopie. Ponętna blondynka związała włosy, zamieniła kreacje na dres, szpilki na sportowe buty i zmyła makijaż. Choć nikt by jej nie podejrzewał o ten krok, Joanna Krupa vel J Kru postawiła na dotarcie do ludzi poprzez rap, recytując tekst o potrzebujących opieki psach!

 

„CHWDP” Pewnie widzieliście niejednokrotnie to hasło na murach w swoim mieście. Nie damy rady go usunąć, ale możemy odczarować jego znaczenie! Mam ogromny szacunek do policji, gdyż codziennie ryzykują swoje życie, żeby pomagać ludziom i zwierzętom. Od dziś #CHWDP niech Wam się kojarzy wyłącznie z hasłem „Chce Wam dać psa”! Tekst ten powstał przy okazji mojego udziału w programie @snlpolska i nagrania teledysku, który znajdziecie pod linkiem https://youtu.be/uGEWvOa-s3o 🐶 Koszulkę, którą mam na sobie możecie wylicytować na rzecz Schroniska w Celestynowie, które niedawno zostało okradzione ☹️ wpisujcie w komentarzach kwotę, którą jesteście gotowi zapłacić. Liczę na Was Kochani ❤ czas start! @malgorzata_urbanska_mua @justyna_bulinska @snlpolska @tvn.pl #girlpower. https://www.google.pl/amp/www.fakt.pl/wydarzenia/polska/warszawa/zlodzieje-okradli-schronisko-dla-bezdomnych-zwierzat-w-podwarszawskim-celestynowie/kk6yp7f.amp

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

W tym przypadku skrót „CHWDP” Krupa tłumaczy jako „Chcę Wam Dać Psa” i namawia, by zmienić jego negatywny wydźwięk. Klip powstał w ramach programu Saturday Night Live, który można oglądać na platformie Showmax. Krupa była prowadzącą sobotni odcinek.

Nie wszyscy popierają J Kru?

Choć cel jest szczytny, to kontrowersyjny napis wzbudził nieufność gościnnie prowadzącej program śniadaniowy Agnieszce Woźniak-Starak. Ostre pytania prezenterki wywołały oburzenie wśród widzów. Agnieszka Woźniak-Starak była wyraźnie zaskoczona ubiorem koleżanki, a Meller uznał, że taki strój spodobałby się kibolom. Starak dodatkowo wbiła Joannie szpilę, gdy dowiedziała, się że koszulka ma trafić do sprzedaży i wytknęła jej błąd.

Na tyle koszulki jest rozwinięty skrót CHWDP „Chce wam dać psa”. Powiedzieli Ci, że tam z tyłu jest błąd mały? - zapytała Agnieszka. Skoro mówimy w pierwszej osobie, powinno być „chcę”. Krupa skwitowała jej uwagę ze śmiechem: No widzisz, coś się nauczyłam - śmiała się Joanna. 

Wyszła z tej słownej agresji z twarzą i zjednała sobie fanów. Wielu krytykuje prowadzącą za nietakt. Po czyjej stronie staniecie?
 

Polecamy:

Ania Lewandowska pisze, jak zmieniło się jej życie po urodzeniu córki i pisze do mam, które chcą być „idealne”Zobacz warszawski apartament Lewandowskich. Nie wiemy, co robi większe wrażenie...

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)