Radosław Majdan o Dodzie i „Dziewczynach z Dubaju”: „Leżącego się nie kopie”

Wokół „Dziewczyn z Dubaju” narosło wiele kontrowersji dotyczących m.in. sobowtórów znanych osób, które pojawiają się na ekranie. Niektórzy widzowie dopatrzyli się w filmie aktora do złudzenia przypominającego Radosława Majdana... Co były piłkarz sądzi na ten temat?
/ 07.12.2021 16:30

Chociaż od rozwodu Dody i Radosława Majdana minęło już wiele lat, byli małżonkowie nie ukrywają, że nie łączą ich żadne relacje, a dawne urazy nadal nie zostały wybaczone. W swoim nowym filmie Dziewczyny z Dubaju, już w początkowej scenie możemy zobaczyć aktora, który został wystylizowany na postać łudząco podobną do Majdana. Ponadto, bohaterki filmu rozmawiające na temat mężczyzny przywołują także jego inicjały, które brzmią... R.M. 

Internauci orzekli, że w ten sposób Doda chciała wbić szpilę swojemu byłemu mężowi, który obecnie buduje swoje życie u boku Małgorzaty Rozenek. Udało jej się?

Radosław Majdan o „Dziewczynach z Dubaju”

Zapytany o odczucia na temat filmu i aluzji do swojej osoby, Majdan dał upust swoim chłodnym uczuciom wobec Rabczewskiej.

– Nie będę tego komentował. Tak samo tego, co wydarzyło się później, bo leżącego się nie kopie – skomentował piłkarz.

Postać byłego męża producentki filmu pojawiła się w dwóch scenach filmu. W jednej z nich, aktor o inicjałach R.M. widziany jest w trakcie orgii, co miało sugerować, jakoby sam korzystał z usług prostytutek. 

Podobał wam się taki osobisty akcent w filmie?

Czytaj też:
Małgorzata Socha ukrywa swojego męża przed mediami? „Nie jest osobą publiczną i nie chce się pokazywać”
Sandra Kubicka o zerwanych zaręczynach. Wyznała, dlaczego odwołała ślub miesiąc przed ceremonią
Katarzyna Figura o relacji z Dodą: „Bywało różnie”