Radosław Majdan o Dodzie

Radek Majdan, Doda fot. ONS.pl
Szybko uciął temat... Przekreśla przeszłość?
/ 23.06.2017 12:20
Radek Majdan, Doda fot. ONS.pl

Przeszłość zawsze będzie ciągnąć się za celebrytami nawet, jeśli nowym stylem czy żoną, zechcemy, by dziennikarze skupili się na teraźniejszości. Radek Majdan bardzo nie lubi, gdy dziennikarze pytają go o związek/relację z Dodą i wspominają jej pseudonim w rozmowach. Jedna z nich odbija się teraz rykoszetem w polskich mediach. Dlaczego?

Albo to inicjatywa Majdana, albo Małgosi Rozenek, ale jedno jest pewne - dla nich temat Dody i niespełna 3-letniego małżeństwa Majdana z Rabczewską jest zamknięty. Parę drażni powracanie do tego tematu. Co gorsza niektóre media zaczęły porównywać nowy, odważny i niekiedy awangardowy styl Rozenek właśnie do image drugiej żony Majdana.

 

Back to reality #oh #there#goes #gravity 🎵🎶🎵

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Tak wypoczywają Majdanowie na wakacjach! Nurkują razem za ręce, pozują na tle palm...

Teraz Majdan został ponownie zapytany o stosunek do Dody. Udzielił wyjątkowo wymijającej odpowiedzi, przy okazji sugerując, że to jego była żona zbyt często mówi o nim w wywiadach. Jednocześnie dodał, że życzy byłej żonie samorealizacji.

 - Generalnie myślę, że ona mówi tyle na mój temat, że ja już nie mówię o niej i myślę, że to jest najlepsze rozwiązanie - odpowiedział roześmiany Radosław Majdan w rozmowie z portalem.

Gęsta, nieprzyjemna atmosfera była spowodowana m.in. styczniowym wywiadem Dody dla "Party". W nim podsumowała ostatnie 10 lat swojego życia uczuciowego, wspominając również o pierwszym mężu, Radosławie Majdanie. Bardzo burzliwy i medialny związek zakończył się rozwodem i wokalistka przyznała, że wcale tego nie żałuje. Powiedziała wówczas, że przynajmniej Małgosia ma teraz dobrego męża - podsumowała.

Myślicie, że trwa cichy konflikt między nimi, czy to tylko plotki?

16 rzeczy, które każdy tata powinien powiedzieć córce