Powód rozstania Jacka Borkowskiego i Pauliny Koziejowskiej

Przyczyna rozstania Jacka Borkowskiego i Pauliny Koziejowskiej

Związek aktora i pogodynki jest już przeszłością. Tabloidy spekulowały o wielu domniemanych przyczynach rozstaniach. Ile jest prawdy w tych rewelacjach? Jacek Borkowski zabrał głos w tej sprawie.
/ 11.12.2018 09:37
Powód rozstania Jacka Borkowskiego i Pauliny Koziejowskiej

Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska byli jedną z najgłośniejszych par ostatnich miesięcy. Chętnie pokazywali się razem, nie kryjąc gorącego uczucia, które ich połączyło. Niestety romans nie przetrwał próby czasu. Po zaledwie trzech miesiącach pogodynka i aktor podjęli decyzję o rozstaniu. Co było jego przyczyną?

Dlaczego Jacek Borkowski rozstał się z Pauliną Koziejowską?

Informacja o rozpadzie związku Jacka Borkowskiego z młodszą od niego o 23-lata Pauliną Koziejowską pojawiła się w mediach niespodziewanie. Potwierdziła ją pogodynka, zamieszczając na Instagramie specjalne oświadczenie.

Nie trzeba było długo czekać na lawinę spekulacji na temat rzekomych powodów rozpadu związku. Pojawiły się domniemane zarzuty, skierowane w stronę Jacka Borkowskiego, który - według niektórych mediów - miał nawiązać flirt z inną kobietą. Aktor jednoznacznie je zdementował.

Że ja flirtowałem z kimś w internecie i Paulina to zobaczyła? To nieprawda. Co za bzdura! Media piszą historie wyssane z palca. Takie podwórkowe numery. Wstyd!
- powiedział w rozmowie z „Twoim Imperium”.

Aktor wyznał, że relacji nie udało się utrzymać ze względu na różnice charakterów oraz odmienne oczekiwania wobec ewentualnej wspólnej przyszłości. Z jego słów wynika, że rozstanie odbyło się w pokojowej atmosferze, z klasą i szacunkiem wobec siebie.

Paulina jest bardzo fajną i miłą dziewczyną, ale ma inne spojrzenie na codzienność niż ja. Różnimy się w tym względzie zupełnie. (...) Nie było więc sensu ciągnąć tego dalej, bo byłoby z tego nieszczęście, a po co ono komu potrzebne? Każdy ma jakiś pomysł na realizację siebie w związku. Ale nasze pomysły były jak linie równoległe, które nigdy się nie przetną, i tyle
- podsumował w rozmowie z gazetą.

Słowa Jacka Borkowskiego znajdują potwierdzenie w oświadczeniu, które tydzień temu Paulina Koziejwska wydała za pośrednictwem Instagrama. We wpisie zaznaczyła, że związek nie mógł być kontynuowany ze względu na rozmijające się oczekiwania. Poprosiła internautów, by powstrzymali się od hejtu, którego nie szczędzili aktorowi, odkąd para ogłosiła swój związek.

To były dla mnie trzy fascynujące miesiące życia. Niestety nasze drogi życiowe się mijają. Jacek jest cudownym człowiekiem, świetnym ojcem, super kompanem i bardzo dobrym aktorem. Dlatego mówię stop hejtowi i wszelkim obraźliwym komentarzom na jego temat
- napisała pogodynka.

Jacek Borkowski podkreślił, że mimo rozstania, nadal pozostaje z Pauliną Koziejowską w relacjach przyjacielskich.

Więcej newsów o gwiazdach:
„Nie jest rewelacyjna. Jest fatalna”. Olga Frycz dosadnie o swojej figurze po ciąży
Aneta Zając pokazała synów! „Ale z nich już duże chłopaki!”