Prezent na rocznicę ślubu Anny Lewandowskiej fot. ONS.pl, screen instagram@annalewandowskahpba

Lewandowska wyznała, co dostała od męża na 7. rocznicę ślubu. O dziwo, wielu mężczyzn na to stać!

Anna Lewandowska po dłuższej przerwie przyjechała do Polski i rozmawiała z prowadzącymi „Dzień dobry wakacje” o swoich zawodowych planach, dumie z córki oraz wyjątkowym prezencie rocznicowym - Laurze.
Edyta Liebert / 27.06.2020 10:53
Prezent na rocznicę ślubu Anny Lewandowskiej fot. ONS.pl, screen instagram@annalewandowskahpba

Żona piłkarza zdradziła, że w kwestii upominków z okazji rocznicy ślubu to ten rok przebija poprzednie. Jest wdzięczna za córkę Laurę. A czym jeszcze obdarował ją Robert Lewandowski?

Prezent na rocznicę dla Anny Lewandowskiej od męża

Lewandowscy 22 czerwca obchodzili 7. rocznicę ślubu. Para od 12 lat jest w związku i na pierwszy rzut oka widać, że są szczęśliwi. Tworzą razem zgrany, wspierający się team, któremu nie potrzeba zbytku w postaci upominków. Wiele kobiet oczekuje od mężczyzn błyszczących prezentów z okazji rocznic. Jak to jest z Anną Lewandowską i jej mężem? Trenerka odpowiedziała na to pytanie w śniadaniówce TVN.

My tak naprawdę nie dajemy sobie często prezentów. Skupiamy się na tym, co jest tu i teraz. Mój mąż zawsze wręcza mi ogromny bukiet kwiatów. To jest dla mnie bardzo dużo. Dla nas prezentem w tym roku jest Laurka - powiedziała Anna Lewandowska w „Dzień Dobry Wakacje w telewizji TVN”. (...) To wspaniałe 7 lat małżeństwa. W sumie jesteśmy razem 12 lat - dodała szczerze.

Sporych rozmiarów romantyczny bukiet rocznicowy to gest, na który stać (finansowo) wielu mężczyzn! Ci, którzy sądzili, że Lewandowscy rozrzutnie podchodzą do świętowania rocznicy, byli zatem w błędzie. Świeżo upieczeni rodzice wolą przeznaczać pieniądze na szczytne cele, rozwój biznesu czy na swoje córki - ostatnio ekskluzywny wózek Laury wywołał zbędne zamieszanie, bo jego cena dla większości jest ekstremalnie wysoka.

Anna Lewandowska w Polsce

Trenerka podzieliła się także informacją, że 27 czerwca jej babcia pozna swoją kolejną prawnuczkę, a sama Anna przywita się z kolejnym nowo narodzonym dzieckiem w rodzinie Lewandowskich - siostra Roberta Lewandowskiego urodziła w czerwcu drugie dziecko.

Dzisiaj (sobota - przyp. red.) mamy pierwsze spotkanie z rodziną po długim niewidzeniu się. Prababcia zobaczy swoją kolejną prawnuczkę (Laurę - przyp. red). Zostałam ciocią. Siostra Roberta, Milena, została podwójną mamuśką. Rodzina się powiększa - podsumowała.

To też może cię zainteresować:
Klara jest zachwycona młodszą siostrą. Anna Lewandowska pokazała rozczulające zdjęcie córek
Ile Małgosia Rozenek przytyła w ciąży? Szczera odpowiedź Perfekcyjnej Pani Domu
Na co Julia Wieniawa wydaje pieniądze? Odpowiedź aktorki może cię zaskoczyć

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)