Premiera "Ziarna prawdy" - pojawiło się mnóstwo gwiazd

Zaskoczy was wygląd pewnej młodej aktorki... Bardzo się zmieniła!
Edyta Liebert / 20.01.2015 09:42

Już 30 stycznia do kin wejdzie kolejna polska produkcja. W thrillerze "Ziarno prawdy" grają gwiazdy wielkiego formatu, a na premierową projekcję filmu przybyło sporo gwiazd, których pojawienie się dobrze wróży całemu przedsięwzięciu. O kogo nam chodzi?

Reżyser Borys Lankosz postawił na znane i cenione nazwiska, stąd główne role przypadły Robertowi Więckiewiczowi, Magdalenie Walach czy Aleksandrze Hamkało.

Gwiazdy na premierze "Ziarna prawdy"

To właśnie te gwiazdy świata kina i teatru uświetniły premierę swoją obecnością.
Trzeba przyznać, że Ola Hamkało prezentowała się zjawiskowo, choć w rywalizacji o laur najlepiej wystylizowanej gwiazdy na tym wydarzeniu depczą jej po piętach Kamila Baar i Magdalena Walach.

Kamila Baar tym razem nie pojawiła się z narzeczonym, choć niejednokrotnie sama wspominała, że Piotr Kochański jest o nią niezmiernie zazdrosny, co prowadzi nawet do rezygnacji z odgrywania erotycznych scen w filmach.

Na wydarzenie przybyła także dawno nei widziana na salonach Małgorzata Foremniak, Michał Witkowski z nowym partnerem czy... Natalia Rybicka, którą trudno było w pierwszej chwili rozpoznać. Zobaczcie!

To cię zainteresuje: