Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży zamieszkają razem fot. ONS.pl

Popielewicz i Hyży urządzają wspólny dom

Bardzo kosztowną...
Edyta Liebert / 11.05.2015 09:36
Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży zamieszkają razem fot. ONS.pl

Kiedy Agnieszka Popielewicz zdecydowała się wybrać z Grzegorzem Hyżym na rozdanie Fryderyków 2015, nie spodziewała się, że ich wyjście wywoła aż taką sensację. Ich pierwsze wspólne pojawienie się na salonach było niemałym wydarzeniem.

To samo było po zakończeniu ceremonii, bo gdy Agnieszka i Grzegorz wychodzili z sali, znów czekał na nich wianuszek paparazzich. Agnieszka wyznała "Party", że była zaskoczona takim zainteresowaniem mediów.
Od dziesięciu lat pracuję w show-biznesie, ale tak zszokowana i skrępowana nie czułam się chyba nigdy.

Grzegorz Hyży ma nadzieję, że tabloidy im odpuszczą i dadzą spokój.
Pierwsze oficjalne wyjście mamy już za sobą, więc może teraz będzie nieco spokojniej i paparazzi przestaną nas nieustannie śledzić.

Ale na to, że fotoreporterzy dadzą im spokój, szanse są małe, bo Popielewicz i Hyży to dziś jedna z najgorętszych par show-biznesu. W dodatku z poważnymi planami na przyszłość. Jak dowiedziało się "Party", narzeczeni niebawem zamieszkają razem.

Dopiero się urządzają, ale mają nadzieję, że już w wakacje uda im się zacząć zupełnie nowe życie, już we wspólnym domu.

Przyjaciółka pary wyzała, że priorytetem są dla nich dzieci i ich rodziny, które cierpią przez bezsensowne plotki i doniesienia tabloidów. Czy zapowiada się, że para weźmie ślub w tym roku? A może będą bardziej ostrożni i odczekają kilka lat?
Party

Zobacz także: