9 wschodzących gwiazd polskiego kina

Do nich należy jutro. Zapamiętajcie te nazwiska!

Są zdolni i niebanalni, nieznani, ale już kojarzeni i doceniani. Polscy aktorzy - z dyplomami, wyróżnieniami, nagrodami - niedługo zyskają prawdziwą sławę i rozgłos nie dzięki "bywaniu", a swojej pracy. Pojęcie "gwiazda filmu" zyska na wartości i poważaniu. Oby nasza prognoza się sprawdziła!

Wszystkie odcinki i ciekawostki na temat serialu Dziewczyny 3.0 znajdziesz tylko u nas


Polskie kino w ostatnich latach to 2 różne światy: groteskowe obrazy, banalne scenariusze oraz kino przez duże "k". Myślę, że wiecie, o jakie filmy chodzi. Ostatnie lata pokazały nam, że polskie produkcje mogą mierzyć się ze światową kinematografią.

 

Polscy aktorzy, o których będzie głośno

Niektóre polskie filmy lansują prawdziwe talenty. Przykład? "Chemia" i grająca w niej Agnieszka Żulewska. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną w Łodzi. Laureatka Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego za rok 2015. Jest piękna i zdolna, podobnie jak Zofia Wichłacz, której krytycy i widzowie nie szczędzą pochwał:

Dziewczyna zmasakrowała genialnym aktorstwem pozostałą część obsady w Mieście... była rewelacyjna, naturalna i świetnie oddała charakter postaci, ze wszystkich bohaterów w tym filmie była najciekawsza, dziewczyna ewidentnie ma talent.

Jej intrygująca uroda jest przepustką do dramatycznych, emocjonalnych ról.

Warto wspomnieć, że film "Miasto 44" prócz niej objawił kolejny talent, Józefa Pawłowskiego, który jest aktorem dubbingowym.

Do roli silnych kobiet prognozujemy, że będzie często "oddelegowywana" Barbara Wypych. 25-latka grała w "Paniach Dulskich", "Nowym Świecie" i ma już na koncie pierwsze nagrody. Będziemy mogli oglądać ją także w serialu "Dziewczyny 3.0.". Na co dzień jest związana z Teatrem Współczesnym.


Sprawdź, pozostałe nazwiska, które z pewnością będą święcić triumfy na listach najzdolniejszych polskich aktorów młodego pokolenia. Poznaj bliżej wschodzące gwiazdy!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)