Pogrzeb Kory. Gwiazdę żegnają najbliżsi, przyjaciele i fani

Kora została pochowana na warszawskich Powązkach. W ostatniej drodze towarzyszyli jej najbliżsi, przyjaciele, fani oraz wiele znanych osobistości.
/ 4 miesiące temu

8 sierpnia 2018 roku odbył się pogrzeb Kory. Artystka zmarła 28 lipca po długiej walce z nowotworem jajnika. Odeszła w swoim ukochanym domu na Roztoczu w otoczeniu najbliższych. Rodzina, przyjaciele i fani pożegnali Korę.

Pogrzeb Kory - relacja, zdjęcia

Kora spoczęła w kwaterze K na cmentarzu Wojskowym - w 14. rzędzie, w grobie nr. 7. - podaje „Super Express”. Uroczystość ma charakter świecki. Pogrzeb Kory rozpoczął się przemową Wojciecha Manna. Następnie głos zabrał mąż gwiazdy, Kamil Sipowicz. Pogrzeb był transmitowany przez TVN24 i Polsat News.

Na zakończenie pierwszej części uroczystości puszczono piosenki MAANAMU: „Granice”, „Się ściemnia” oraz „Mówią ze miłość mieszka w niebie”, przy akompaniamencie której najbliżsi wyruszyli z urną w stronę grobu.

Na pogrzebie Kory pojawili się m.in. prof. Magdalena Środa, Jerzy Buzek, Monika Olejnik, Grażyna Torbicka, Kuba Wojewódzki i wiele innych osób ze świata polityki, mediów i show-biznesu. Zobacz zdjęcia na kolejnych stronach.

Przeczytaj:
„Chciałabym umrzeć z Kamilem w tej samej chwili”. Miłość Kory i Sipowicza była wyjątkowa...
„Odeszła prawdziwa ikona i legenda” – gwiazdy żegnają Korę
„Tato, witaj ich u siebie” - Paulina Młynarska żegna Korę i Tomasza Stańkę

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)