Podróże Martyny Wojciechowskiej - o jakim kraju marzyła najbardziej

Choć zwiedziła prawie cały świat, nadal nie może się doczekać kolejnych wyjazdów. Jaki kraj był największym wyzwaniem dla Martyny Wojciechowskiej?
Agata Bernaciak / 17.08.2017 12:50

Martyna Wojciechowska - choć co roku odwiedza dziesiątki miejsc na całej kuli ziemskiej - nadal nie przestaje wytyczać sobie nowych celów podróży. O jakim kraju marzyła całe życie?

Jakie marzenie zrealizowała Martyna Wojciechowska w nowym sezonie "Kobiety na krańcu świata"?

Znana podróżniczka podczas wywiadu opowiedziała nam, jakie kraje odwiedziła podczas nagrywania nowych odcinków programu. I jak się okazuje, na tej liście pojawiło się miejsce, o którego odwiedzeniu skrycie marzyła od wielu lat. Choć może okazać się to dość zaskakujące, tym marzeniem okazał się... Pakistan.

Jakie jest największe marzenie Martyny Wojciechowskiej? Gwiazda zdradziła nam sekret!

Martyna Wojciechowska przebywając w Pakistanie poznała wyjątkowe kobiety, czego dowodem jest decyzja gwiazdy o realizacji aż dwóch odcinków poświęconych właśnie tej lokalizacji.

Nie obyło się jednak również bez problemów. Jak opowiada, w trakcie nagrywania programu ekipie filmowej został skonfiskowany sprzęt, a ona sama ma zakaz wjazdu do tego kraju przez najbliższe kilka lat. Jesteście ciekawe, co jeszcze powiedziała o tej podróży?Koniecznie obejrzyjcie nasz materiał video!

„Tego zła, które wypuściło się w świat, nie da się naprawić”. Co miała na myśli Kożuchowska?

Redakcja poleca

REKLAMA