Książę Harry i księżna Meghan fot. ONS.pl

Podróż poślubna książęcej pary: dokąd wybrali się Harry i Meghan?

Książe Harry i księżna Meghan od kilkunastu tygodni budzą zainteresowanie na całym świecie. Najpierw komentowano ich ślub, teraz pojawiają się spekulacje związane z ciążą księżnej, a także oczekiwano na ich podróż poślubną. Wiemy, gdzie pojechali!
Wioletta Górecka / 09.06.2018 17:36
Książę Harry i księżna Meghan fot. ONS.pl

Choć od królewskiego ślubu minęło już kilkanaście dni, zainteresowanie przesympatyczną parą książęcą nie maleje! Mowa oczywiście o księciu Harrym i jego wybrance, Meghan Markle (od 19 maja – księżnej Sussex). Najpierw nie ustawały dyskusje związane ze ślubem, a po uroczystości – poddani i sympatycy królewskiej rodziny wypatrują z niecierpliwością pierwszych oznak oczekiwania przez książęcą parę narodzin ich potomka. Choć rodzina królewska ani sama Meghan nie komentują plotek w żaden sposób, ciekawscy nieustannie dopatrują się ciążowych krągłości księżnej, informując nawet o ciąży…bliźniaczej! Spekulacje na temat domniemanej ciąży żyją swoim życiem, czekając na potwierdzenie lub obalenie, a tymczasem podróż poślubna księcia i księżnej stała się faktem! Gdzie udali się na miesiąc miodowy?

Ucieczka od ślubnego gwaru

Meghan niewątpliwie jest zmęczona tak ogromnym zainteresowaniem niemal całego świata swoją osobą – najpierw komentowano jej suknię ślubną, potem kreację podczas pierwszego oficjalnego wyjścia jako księżnej, a teraz oczy skierowane są na jej brzuch. Od skupiania na sobie oczu całego świata będzie miała jednak okazję odpocząć – książę i księżna Sussex właśnie wybrali się w podróż poślubną! Nie sprawdziły się przewidywania dotyczące wyboru przez nich Botswany. Przypomnijmy, że to właśnie tam Harry zabrał swoją ukochaną w pierwszą podróż, a w pierścionku zaręczynowym znajdował się diament z Botswany. Gdzie Harry i Meghan udali się w podróż poślubną?

Kierunek – Irlandia!

Brytyjskie media podały, że para wybrała się na odpoczynek do Irlandii, a konkretnie do…zamku Ashford! Para mieszka przecież w pałacu Kensington, więc wybór wypoczynku na zamku wydawał się być najmniej prawdopodobny i zaskoczył wielu. Warto dodać, że jedna noc w hotelu mieszczącym się w pięknym zamku, wśród malowniczej scenerii, kosztuje blisko…20 tysięcy złotych! Młodej parze życzymy udanego wypoczynku oraz wiele miłości!

Zobacz także:
Książę Harry i Meghan Markle - jak się poznali?
Harry i Meghan są spokrewnieni? Zobacz!
Ile partnerek miał Harry, zanim pokochał Meghan?