Konrad Gaca fot. ONS

Pierwszy wywiad żony Konrada Gacy po śmierci trenera. Dramatyczne wyznanie

Poruszające wyznanie Patrycji Gacy.
/ 01.11.2018 11:02
Konrad Gaca fot. ONS

Od niespodziewanej śmierci Konrada Gacy minęły trzy miesiące. Żona popularnego trenera i dietetyka, Patrycja Gaca, po raz pierwszy zdecydowała się publicznie opowiedzieć o dramatycznych wydarzeniach z sierpnia. Przyznała, że nie pogodziła się z odejściem męża.

Myślę, że nigdy do końca mój mózg nie przyjmie tego, że go na świecie nie ma
- podkreśliła.

Żona Konrada Gacy o śmierci trenera

Patrycja Gaca udzieliła pierwszego wywiadu po śmierci męża w programie „Dzień dobry TVN”. W rozmowie z dziennikarzem Mateuszem Hładkim wyznała m.in., jak wyglądał moment, w którym znalazł męża na kanapie w ich domu.

Następnego dnia mieliśmy jechać do Brukseli na spotkanie. Obudziłam się za piętnaście czwarta w nocy, wyjąć pranie z pralki, prozaiczna rzecz. I ponieważ mąż spał na kanapie, przyszłam sprawdzić do niego, tak jak zawsze, czy wszystko w porządku. I zobaczyłam, że nie oddycha. Wezwałam pogotowie. Rozpoczęłam reanimację. Pogotowie przyjechało dość szybko. Zadzwoniłam po rodziców Konrada. Byli tutaj z nami. No, ale niestety, reanimacja trwała pięćdziesiąt minut, i naprawdę ratownicy bardzo starali się... No, ale nie udało się...
- wyznała Patrycja Gaca.

Żona Konrada Gacy wyznała, że trener nie miał żadnych problemów zdrowotnych. W swoim ostatnim dniu zachowywał się normalnie, wypełniał swoje obowiązki. Czuł jedynie, że rozkłada go przeziębienie.

On był bardzo silny fizycznie. Podejrzewam, że osoba z normalnym progiem bólu, może ten ból w klatce piersiowej odczytywałaby inaczej
- powiedziała.

Konrad Gaca zmarł w nocy z 15 na 16 sierpnia 2018 roku. Przyczyną jego śmierci było pęknięcie tętniaka. Miał 42 lata. Zostawił żonę i niepełnosprawną córkę Emilkę. Żona twórcy GACA SYSTEM zdradziła, że mąż już w czasie trwania jej ciąży dostawał od lekarzy informacje, że dziecko może urodzić się chore, jednak zachowywał je dla siebie.

Ciąża cała przebiegła prawidłowo. Problem pojawił się dopiero przy porodzie, przy cesarskim cięciu (...) Ja po wielu latach dowiedziałam się dopiero - przyznał mi się - że on w międzyczasie dostawał od lekarzy diagnozę za diagnozą różnych zespołów genetycznych, syndromów, często takich, które są po kilku miesiącach śmiertelne i... on mi nie mówił tego
- powiedziała Patrycja Gaca.

Przeczytaj wywiad z Konradem Gacą: Tylko u nas! Polki.pl przesłuchują trenera Konrada Gacę

Konrada Gaca był starszy od swojej żony o 13 lat. Para poznała się na treningu, na który Patrycja przyszła do znanego już wówczas trenera. To była miłość od pierwszego wejrzenia.

Życzę każdemu takiego związku i takiej miłości. Bratnia dusza. I myślę, że ich nie rozdzieli śmierć...
- powiedziała Patrycja Gaca, kończąc wywiad w  DDTVN.

Przeczytaj:
Prokuratura podała oficjalną przyczynę śmierci Konrada Gacy. Wiadomo, co go zabiło
Iwona Pavlović poruszająco na pogrzebie Konrada Gacy: „Ból krtani dusi, chcę płakać”

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)