Oliwia Bieniuk i Anna Przybylska fot. ONS.pl

Oliwia Bieniuk w szczerym wywiadzie o swojej mamie. „Nie wiem, czy poparłaby moje decyzje”

17-latka opowiedziała, czy zamierza rozpocząć karierę aktorską i iść w ślady Anny Przybylskiej. Zdradziła też, czy rozmawiała kiedykolwiek z mamą o planach na przyszłość.
/ 16.09.2020 08:57
Oliwia Bieniuk i Anna Przybylska fot. ONS.pl

Od czasu śmierci aktorki Anny Przybylskiej, media od czasu do czasu przypominają, co dzieje się z jej dziećmi. Szczególnie z córką gwiazdy, Oliwią Bieniuk, która zaczyna właśnie karierę aktorską. 17-latka wzięła ostatnio udział w swoim pierwszym projekcie filmowym. Po latach życia bez mamy, opowiedziała w szczerym wywiadzie, co Anna Przybylska myślałaby o jej poczynaniach i czy mogłaby liczyć na wsparcie mamy w karierze. 

Oliwia Bieniuk o Annie Przybylskiej

W rozmowie z „Vivą” Oliwia Bieniuk opowiedziała, czy zamierza iść w ślady mamy i zostać zawodową aktorką, a także czy wiąże z branżą filmową swoją przyszłość. 

Podoba mi się ten zawód. Pasjonuję się nim i naprawdę lubię odgrywać różne role. Myślę nawet o studiach w szkole teatralnej, ale nie wiem, czy się dostanę - wyjawiła

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @oliwia.bieniuk

Młodziutka gwiazda zdradziła też, że nie wie, czy jej mama poparłaby wybór ścieżki aktorskiej przez córkę. Kiedy Przybylska zmarła, Oliwia była za mała, by rozmawiać z mamą o przyszłości i planach zawodowych. 

Nie wiem jednak, czy mama, gdyby żyła, byłaby zadowolona z mojej decyzji. Nie wiem nawet, kim według niej miałabym zostać w przyszłości. Nigdy o tym nie rozmawiałyśmy. Ale przecież nie ma nic złego w tym, że spełniam swoje marzenia. Być może naprawdę ma się to w genach? W każdym razie chodzę do liceum, do klasy o profilu teatralno-filmowym. W tej samej szkole uczyła się moja mama. A w pierwszej klasie zagrałam w krótkiej etiudzie, której tematem były depresja i handel ludźmi. W tym filmiku zagrałam dziewczynę chłopaka, który miał jechać do Niderlandów do pracy i tam go porwali. A gdy ja dowiedziałam się o tym, musiałam zagrać wielki smutek - opowiedziała 

Kim jest Oliwia Bieniuk?

Oliwia Bieniuk ma 17 lat i jest córką byłego piłkarza reprezentacji Jarosława Bieniuka i zmarłej na raka trzustki aktorki Anny Przybylskiej. Dziewczyna ma jeszcze trzech młodszych braci: Szymona, Janka i Kazika. Kazik jest jej bratem przyrodnim, a jego rodzicami są Jarosław Bieniuk i jego była partnerka Martyna Gliwińska. 

Może cię też zainteresować: 
Magda z "Rolnik szuka żony" dostała rekordową liczbę listów. W życiu miłosnym nie miała szczęścia
Małgorzata Rozenek ubolewa nad restrykcyjną dietą. "Zawsze miałam w torebce przekąski, a teraz nic"
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens biorą ślub! Projektantka pochwaliła się radosną nowiną