Oliwia Bieniuk fot. instagram.com/o.liwia_b.ieniuk

Oliwia Bieniuk skończyła 16 lat. Bieniuk pokazał zdjęcie z Anną Przybylską

Jarosław Bieniuk w szczegóły sposób uczcił urodziny córki.
/ 19.10.2018 10:38
Oliwia Bieniuk fot. instagram.com/o.liwia_b.ieniuk

W czwartek, 18 października, Oliwia Bieniuk skończyła 16 lat. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka dostała piękne życzenia urodzinowe od ojca. Rodzinne zdjęcia, które zostały do nich dołączone, wzruszają do łez. Widać na nich m.in. małą Oliwkę w objęciach mamy.

Oliwia Bieniuk ma już 16 lat!

Post pojawił się na oficjalnym profilu Jarosława Bieniuka dokładnie w dniu urodzin córki. Oliwia Bieniuk jest najstarszym dzieckiem nieżyjącej aktorki Anny Przybylskiej i jej partnera Jarosława Bieniuka.

16 lat tak szybko minęło! Wiem jak bardzo chcesz być dorosła, ale dla mnie będziesz zawsze taka jak na tych zdjęciach. Zdrowia i Spełnienia Marzeń córcia
- napisał ojciec Oliwii Bieniuk.

Zdjęcia przedstawiają małą Oliwkę na różnych etapach życia: jako niemowlę w ramionach mamy, kilkulatkę na placu zabaw, w objęciach jednego z braci, w czasie wypadu na narty itd. Na dwóch fotografiach widać Annę Przybylską. Widok matki z córką bardzo poruszył internautów, którzy również dołączyli się do życzeń dla Oliwii.

- Spełnienia marzeń! Tata stoi na wysokości zadania, a z góry czuwa mama Anioł.
- Ania, odchodząc, zostawiła Ci 3 aniołów. Spełnienia marzeń, Aniołku.
- Olcia, kopio mamy, dużo zdrówka!
- czytamy w komentarzach.

Oliwia Bieniuk na razie stawia przede wszystkim na naukę. Jednak ma na swoim koncie już pierwsze sukcesy w show-biznesie. Zadebiutowała jako modelka. Wystąpiła w kampanii reklamowej jednej z polskich marek odzieżowych. Razem z ojcem i braćmi pokazała się również kampanii reklamowej sieci telefonii komórkowej. Ze względu na charakterystyczną urodę, którą w dużej mierze zawdzięcza mamie, wielu wróży jej wielką karierę.

Przeczytaj:
Oliwia Bieniuk celowo dodała sobie lat na Instagramie!?
Oliwia Bieniuk ma nowego chłopaka? To zdjęcie dużo sugeruje!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)