Oliwia Bieniuk ma nowego chłopaka? To zdjęcie dużo sugeruje!

Wygląda na to, że córka Anny Przybylskiej zaangażowała się w tę znajomość. Kim jest chłopak, do którego przytula się Oliwia? I co robi tam córka Natalii Siwiec?!
/ 4 miesiące temu
Oliwia Bieniuk ma nowego chłopaka? To zdjęcie dużo sugeruje! screen Instagram

O córce Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka media piszą coraz chętniej. Nic dziwnego, śliczna Oliwia wyrasta na gorącą gwiazdę polskiego show-biznesu. Ostatnie zdjęcie, jakie pojawiło się w internecie, narobiło trochę zamieszania. Jest na nim Oliwka, przytulająca się do chłopaka, a na rękach trzyma córkę Natalii Siwiec - małą Mię. Już wyjaśniamy, o co chodzi.

Córka Anny Przybylskiej wybrała kontrowersyjny zawód. Czy Jarosław Bieniuk się na to zgodzi?

Oliwia Bieniuk przyjaźni się z Mateuszem – synem Mariusza Raduszewskiego, który jest partnerem Natalii Siwiec. Nastolatkowie spędzają ze sobą sporo czasu. Po ostatnim zdjęciu znad morza, wrzuconym przez Mateusza na Instagram, można przypuszczać, że to coś więcej niż tylko przyjaźń. On i Oliwia przytuleni, razem opiekują się małą Mią. Zdjęcie zrobiono w Chałupach.

„Moje kochane poziomki” – skomentowała ich Natalia Siwiec. Podobno gwiazda w tym czasie świętowała swoje urodziny, a Mateusz i Oliwia opiekowali się córeczką Natalii.

„Ładna by z was była para” – ktoś od razu napisał na Instagramie.
No właśnie, czy byłaby, a może jest?

 

Queboooo #openerfestival 🦖

Post udostępniony przez 𝕺𝖑𝖎𝖜𝖎𝖆 (@o.liwia_b.ieniuk)

Oliwia Bieniuk była niedawno też razem z Mateuszem na festiwalu muzycznym Open’er. Myślicie, że są parą?

Więcej newsów o gwiazdach:Aneta Zając brutalnie pobita? Aktorka pokazała niepokojące zdjęcie Miłość jej służy! Edyta Górniak pokazała się bez grama makijażu. Jak ona wygląda!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/miesiąc temu
Zwykła przeciętna dziewczynka, ale tabloidy już robią z niej celebryciątko.
/4 miesiące temu
Myślę, że powinnyście się palnąć w łeb i dać żyć dzieciom swoim życiem!