Oficjalne zdjęcia ślubne księcia Harry'ego i księżnej Meghan Markle [GALERIA]

Fotografie powstały w dniu ślubu książęcej pary z Sussex. Oprócz pary młodej, znaleźli się na nich wszyscy najważniejsi goście weselni.
Marta Kosakowska / 22.05.2018 08:27

Oficjalne fotografie ślubne opublikowano na profilach internetowych brytyjskiej monarchii w poniedziałek po ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle. Autorem zdjęć jest światowej sławy fotograf mody o polskich korzeniach Alexi Lubomirski. To on wykonał również zaręczynowe zdjęcia pary.

Zdjęcia ślubne Harry'ego i Meghan

Fotografie ze ślubu książęcej pary z Sussex trafiły do agencji już w sobotę 19 maja, w dniu ślubu pary. Jednak - jak zawsze przy takich okazjach - wszyscy czekali na oficjalne zdjęcia, wykonane przez wybranego przez monarchię fotografa. Pokazano trzy zdjęcia, które powstały w Zamku Windsor w dniu ślubu, tuż po przejażdżce pary młodej karocą. Jedno z nich przedstawia księcia i księżną Sussex w otoczeniu najważniejszych osób z rodziny: królowej Elżbiety II, księcia Filipa, księcia Karola, księżnej Camilli, Dorii Ragland, czyli matki Meghan Marle, księcia William i księżnej Kate oraz ich dzieci: księcia George'a i księżniczki Charlotte. Towarzyszą im również inne dzieci z orszaku weselnego.

Wszystko o ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego! Najnowsze doniesienia, najświeższe zdjęcia, najciekawsze filmy, opinie, kontrowersje

Zobacz wszystkie oficjalne zdjęcia ślubne Harry'ego i Meghan oraz dowiedz się, dlaczego bohaterką jednego z nich stała się księżniczka Charlotte!

Więcej o royal wedding:
Księżna Kate na royal wedding w sukni, którą wcześniej miała już dwa razy. To piękny gest wobec Meghan!
Prezent Harry'ego dla Meghan jest jednocześnie pięknym gestem wobec jego zmarłej matki - księżnej Diany

Redakcja poleca

REKLAMA