Odchudzony o 160 kg BigBoy z „Gogglebox” pokazał się bez koszulki. Fani pytają go o operację usunięcia skóry

Borkowski podsumował ciekawość fanów jedną, ciętą ripostą.
/ 10.01.2021 20:15

Mateusz Borkowski to od lat jeden z najbardziej lubianych przez widzów uczestników programu „Gogglebox ”. Nie da się ukryć, że jego popularność częściowo wiąże się z tym, że mężczyzna przeszedł spektakularną metamorfozę, którą obserwowała cała Polska. 

„Big Boy”, bo taką ksywkę nosi Borkowski, dał się poznać jako mężczyzna z dużą nadwagą, który stronił od aktywności fizycznej i zdrowej diety. Pewnego dnia poinformował jednak, że „bierze się za siebie” i dziś wygląda rewelacyjnie! Borkowski zdecydował się nawet na operację zmniejszenia żołądka. To właśnie ten zabieg dał spektakularne efekty odchudzania i „Big Boy” zrzucił w sumie aż 160 kg!

Z okazji 35. urodzin mężczyzna na swoim profilu na Instagramie pochwalił się swoją nową sylwetką i opublikował zdjęcie bez koszulki. 

BigBoy z „Gogglebox” o operacji usunięcia skóry

Fani zasypali go komplementami i wyrazami uznania dla jego silnej woli i ciężkiej pracy, jaką włożył w odchudzanie. Po tak dużej utracie wagi normalnym jest, że skóra nie zawsze wraca do pełnej jędrności i pozostaje zwiotczała. Tak jest również w przypadku „Big Boy'a”, którego fani zapytali, czy podda się operacji usunięcia skóry. Mateusz Borkowski odpowiedział im celną ripostą. 

Dziękuję, moja skóra żyje ze mną, ma swoje prawa, a nawet własne państwo i konstytucje. Ona ma ze mną raj na ziemi - podsumował

Myślicie, że kiedyś zmieni zdanie i podejmie się zabiegu? 

To też może cię zainteresować:
Kiedy była dziewczynką, nikt nie przypuszczał, że kiedyś obejmie tron. Jak zmieniała się królowa Elżbieta II?
Trudne relacje z matką, zdrady, romanse i utrata ciąży. Życie Demi Moore było pełne tragedii
Śmierć ukochanej matki, gwałt i nieudane małżeństwa. Życie Madonny nie zawsze przypominało amerykański sen