Od 20 lat gra w „M jak miłość”, przez lata bardzo się zmieniła. Jak kiedyś wyglądała Dominika Ostałowska?

Dominika Ostałowska fanom serialu „M jak miłość” kojarzy się głównie z postacią Marty Mostowiak, w którą wciela się od dwóch dekad. Pamiętasz, jak wyglądała w pierwszych odcinkach serialu?
/ 25.02.2021 10:43

Dominika Ostałowska to jedna z tych aktorek, które na planie serialu pojawiły się już w pierwszych jego odcinkach, które wyemitowano jeszcze w 2000 roku. Z niewielkimi przerwami postać sędzi Marty Mostowiak obecna jest od 20 lat. 

Przez te wszystkie lata aktorka przeszła dużą przemianę. Kilka dni temu skończyła 50 lat. Jak się zmieniała?

Dominika Ostałowska - stare zdjęcia

Fani serialu z pewnością pamiętają, że bohaterka grana przez Dominikę Ostałowską miała blond włosy, zawsze upięte w kucyk lub w kok. Grana przez nią postać sędzi Sądu Apelacyjnego ubierała garnitury i garsonki, zazwyczaj wybierając bezpieczne, stonowane barwy. 

Z czasem postać Marty zaczęła się zmieniać, a aktorka przeszła prawdziwą metamorfozę. Blond włosy na pewien czas zastąpił ciemny brąz, a fryzura stała się krótsza.

Gwiazda „M jak miłość” wiele czasu i energii poświęciła walce o powrót do dawnej sylwetki. Aktorka stosowała wiele różnych diet i uprawiała sport. Dziś, choć jej figura znacząco odbiega od tej, jaką pamiętamy w początkach emisji serialu, aktorka wciąż zachwyca wyglądem. 

Dominika Ostałowska niedawno skończyła 50 lat, jest dumną mamą nastoletniego syna. Wiadomo, że 19-latek realizuje dwie pasje: aktorską i muzyczną. Kto wie, czy pójdzie w ślady mamy?

Czytaj więcej na temat „M jak miłość”:
Jak zmieniały się gwiazdy „M jak miłość”? Nie dla wszystkich czas był łaskawy
Aktorka zniknęła z „M jak miłość” w atmosferze skandalu. Co dziś robi serialowa Elka?
Ale ona się zmieniła! Jak wyglądała Kasia Cichopek na początku przygody z „M jak miłość”?