Nie tylko suknie do ziemi! Które gwiazdy zdecydowały się na nietypowe ślubne kreacje?

Te gwiazdy postanowiły założyć naprawdę wyjątkowe suknie ślubne! Niektóre z nich wywołały sporo kontrowersji
/ 19.08.2019 16:31

Nie każda z gwiazd marzy o bajkowej sukni ślubnej do ziemi z trenem ciągnącym się kilka metrów za nią. Niektóre postanowiły wybrać bardzo zaskakujące kreacje. Wszystkie jednak prezentowały się pięknie w swoich szczególnych dniach!

Nietypowe suknie ślubne gwiazd

Anja Rubik postawiła na kobiecy krój odsłaniający nogi. Projekt Petera Dundasa okazał się tak wyjątkowy, że... trafił nawet na wystawę najbardziej kultowych sukni ślubnych! Bardzo nietypową suknię ślubną wybrała też Paulina Krupińska. Jej sukienka nawiązywała do góralskich tradycji, w których wychował się jej mąż.

Polskie gwiazdy cenią sobie rodzimych projektantów. Małgorzata Rozenek na swój ślub z Radosławem Majdanem postawiła na nie jedną, ale aż cztery kreacje Ewy Minge. Dorównała jej Agnieszka Kaczorowska, która również wystąpiła w czterech sukniach stworzonych przez Violę Piekut.

Na krótką suknię ślubną zdecydowała się również Ewa Chodakowska. Joanna Przetakiewicz, która projektowała jej sukienkę, postanowiła wyeksponować długie nogi trenerki! Spory szum w mediach wywołała ślubna kreacja Pauliny Sykut, która postawiła na krój mixi uszyty przez duet Bohoboco.

Bardzo nietypowym wyborem była suknia ślubna Katarzyny Zielińskiej. Prosty, ale bardzo elegancki krój to projekt Gosi Baczyńskiej. Ogromne zainteresowanie wzbudziła też suknia ślubna Aleksandry Kwaśniewskiej. Chociaż od jej ślubu minęło już kilka lat, model od Sabriny Pilewicz nadal inspiruje wiele przyszłych panien młodych.

Zobacz też:
Suknia ślubna Zofii Zborowskiej robi naprawdę piorunujące wrażenie!
Córka Agnieszki Kaczorowskiej ma wózek za ponad 5 tys. złotych. Czy jest tyle wart?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/31.08.2019 18:27
Viola <3 kocham jej projekty
/25.08.2019 22:10
nooo Viola Piekut to ma dar jeśli chodzi o projekty