Konrad Gaca fot. ONS

Nie żyje Konrad Gaca, twórca diety. Przyczyna śmierci Konrada Gacy

Zmarł Konrad Gaca.
/ 16.08.2018 15:34
Konrad Gaca fot. ONS

Nie żyje Konrad Gaca - informuje „Kurier Lubelski”. Przedsiębiorca, trener, autor książek i twórca słynnej diety odchudzającej został znaleziony martwy o 5 rano w swoim domu pod Lublinem. Miał 42 lata.

Przyczyna śmierci Konrada Gacy

Na razie nie jest znana przyczyna śmierci Konrada Gacy. Sprawę bada policja i prokuratura. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Zostanie przeprowadzona sekcja zwłok. Na jej wyniki trzeba będzie poczekać.

Niespodziewaną śmierć Konrada Gacy skomentował jego wspólnik, który ujawnił swoje podejrzenia na temat przyczyny śmierci trenera.

Najprawdopodobniej doszło do zatrzymania akcji serca podczas snu, ale to się dopiero okaże. To była nagła śmierć. Nikt się tego nie spodziewał i nie przypuszczał, że coś takiego może się wydarzyć
- powiedział Marcin Gogłoza z GACA SYSTEM w rozmowie z wp.pl.

Przeczytaj wywiad z Konradem Gacą: Tylko u nas! Polki.pl przesłuchują trenera Konrada Gacę

Konrad Gaca propagował walkę z otyłością. Stworzył program odchudzający GACA SYSTEM, który cieszył się ogromną popularnością. Założył ośrodki, w osoby otyłe mogły kompleksowo zadbać o swoje zdrowie.

Z jego pomocy również gwiazdy polskiego show-biznesu. Jedną z klientek Konrada Gacy była Dominika Gwit, która dzięki wsparciu Gacy schudła ponad 50 kilogramów.

Konrad Gaca wielokrotnie był finalistą w Kulturystyce&Wellness oraz Fitness&Wellness. Często pojawiał się w telewizji jako ekspert. Prowadził własny program na antenie Telewizji Polskiej. Swoją wiedzą dzielił się również na łamach książek.

Rodzinie Konrada Gacy składamy kondolencje.

Przeczytaj:
Na czym polega program odchudzający według Konrada Gacy?
5 najlepszych przepisów w diecie Konrada Gacy