Największe zaskoczenia 2009

Polka matką dziecka hollywoodzkiego playboya! Różowa królowa popu w ramionach demonicznego króla metalu! Co jeszcze zaskoczyło nas w 2009 roku?
/ 05.01.2010 11:32
O ułożenie naszego rankingu i skomentowanie wydarzeń poprosiliśmy aktorkę i znakomitą parodystkę Kasię Kwiatkowską oraz jednego z bossów rodzimego show-biznesu, menedżera i muzyka Darka Krupę.

Romans z bajki

Związek Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella uznajemy w naszym rankingu za największe zaskoczenie roku. Niecodzienny romans polskiej aktorki i Irlandczyka numer 1 w Hollywood, który zaowocował narodzinami ich syna Henry’ego Tadeusza, usunął w cień wszystkie inne miłości tego sezonu.

Kasia Kwiatkowska: Dlaczego „romans”? Myślałam, że żyjemy w innych czasach i że co najmniej 90 procent par spotyka się, żyje ze sobą, jeździ na wakacje, śpi ze sobą, a nawet poznaje rodziców swoich partnerów – a to wszystko bez wspominania o zaręczynach. Kiedy pojawia się dziecko, sprawy się komplikują i najczęściej wkraczają na drogę prawną, acz konkubinat jest równie popularny. Skąd więc to staromodne słowo „romans”? Wieje od niego naftaliną ze starej prowincjonalnej szafy. Ja po prostu życzę Alicji szczęścia!

Darek Krupa: Wszyscy Polacy pracujący w Irlandii mogą czuć satysfakcję: Irlandczyk wybrał Polkę, w dodatku piękną i utalentowaną. Niech ten fakt zażegna wszelkie spory na Wyspach (śmiech).