Największe kontrowersje w „Top Model”: seks-afera, upokorzenia...

Kultowy program TVN był często miejscem zatargów pomiędzy uczestnikami, a czasem członkami jury.
/ 01.12.2021 21:49

„Top Model” doczekało się już 10 edycji na antenie TVN. W jury zasiadają Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska (którą w pierwszych dwóch edycjach zastępowała Karolina Korwin-Piotrowska), Dawid Woliński i Marcin Tyszka. Program wylansował wielu celebrytów takich jak Karolina Pisarek, Karolina Gilon, Jakob Kosel, Klaudia El Dursi czy Marcelina Leszczak. Wielu z nich odnalazło później ścieżkę kariery jako prowadzący programów telewizyjnych bądź internetowi influenserzy. 

Program, który ma otwierać młodym talentom ścieżkę do kariery w modelingu, często jest sceną konfliktów bądź krytyki. Ostre słowa padają nie tylko z ust uczestników pod adresem konkurentów. Czasem w utarczkach uczestniczą także jurorzy. Które skandale w „Top Model” najbardziej zapadły w pamięć widzom?

Kontrowersje w „Top Model”

Do trudnych sytuacji z udziałem uczestników, które najbardziej zapadły w pamięć internautom, należą m.in. afera, w którą zamieszany być Dominic D'Angelica oskarżony o seks z nieletnią. Uczestnik został wydalony z konkurencji tuż przed finałem.

Zdarzały się także głośne konflikty pomiędzy uczestnikami. W ostatniej edycji miała miejsce sytuacja, w której Olga upokorzyła kolegę z programu - Kacpra. Aspirująca modelka ośmieszyła kolegę z planu zdjęciowego przy jurorach, komentując głośno jego pocenie się i rzekomo nieprzyjemny zapach z ust. Chłopak opuścił plan z płaczem.

Resztę skandali z „Top Model” zobaczycie w wideo powyżej. Pamiętacie je wszystkie?

Czytaj też:
Małgorzata Socha ukrywa swojego męża przed mediami? „Nie jest osobą publiczną i nie chce się pokazywać”
Sandra Kubicka o zerwanych zaręczynach. Wyznała, dlaczego odwołała ślub miesiąc przed ceremonią
Katarzyna Figura o relacji z Dodą: „Bywało różnie”

Tagi: top model