Największe dramy w „Hotelu Paradise”: agresywny Kuba, lincz na Wiktorii...

Konflikty, rozbite związki i niespodziewane eliminacje... Które szokujące wydarzenia w „Hotelu Paradise” najbardziej rozgrzały widzów i internautów?
/ 25.11.2021 13:48

„Hotel Paradise” to niewątpliwy hit stacji TVN. Randkowe reality show gromadzi przed ekranami tysiące widzów, którzy z zaciekawieniem obserwują rodzące się uczucia, ale i konflikty pomiędzy uczestnikami zamkniętymi w domu na rajskiej wyspie. 

Relacje pomiędzy lokatorami „Hotelu Paradise” potrafią elektryzować internautów jeszcze długo po emisji odcinka, a nawet po zakończeniu edycji. Nie da się ukryć, że to kłótnie i afery wzbudzają największe zainteresowanie. Które z nich były najpoważniejsze?

Największe afery w „Hotelu Paradise”

Internauci i widzowie programu kilkukrotnie byli podzieleni na temat konfliktów, zachowania czy eliminacji uczestników show. Największe emocje wzbudzały niewątpliwie niespodziewane zamiany partnerów. Zdarzały się jednak też spiski przeciwko uczestnikom, które miały na celu rozbicie istniejących par.

W 3. sezonie programu miała miejsce również sytuacja, gdzie jeden z lokatorów zdemolował dom w ataku zazdrości. Rozbita została szyba w drzwiach, a mężczyzna rzucał po pomieszczeniu przedmiotami. Nie dało się ukryć, że pozostali uczestnicy byli przestraszeni jego zachowaniem.

Niedawno publiczność rozgrzał także emocjonujący wątek, w którym jedna z uczestniczek padła ofiarą linczu. Wiktoria Gąsior od początku nie została przyjęta przez grupę przychylnie. Reszta uczestników w końcu doprowadziła ją do załamania.

Śledzicie dramy w „Hotelu Paradise”?

Czytaj też:
Małgorzata Socha ukrywa swojego męża przed mediami? „Nie jest osobą publiczną i nie chce się pokazywać”
Sandra Kubicka o zerwanych zaręczynach. Wyznała, dlaczego odwołała ślub miesiąc przed ceremonią
Katarzyna Figura o relacji z Dodą: „Bywało różnie”