Najkrótsze małżeństwa w polskim show-biznesie. Rekordziści wytrwali zaledwie kilka miesięcy

Niektóre pary nie wytrzymały ze sobą dłużej niż kilka miesięcy, i to niezależnie od tego, jak długo znali się przed ślubem. Do rekordzistów w tej kwestii należą m.in. Mateusz Damięcki i Patrycja Krogulska.
/ 12.02.2021 15:12

Podczas gdy niektóre pary decydują się na życie we dwoje na dobre i złe i mogą pochwalić się długim stażem, inne - decyzję o ślubie podejmują dość pochopnie. Być może znasz najtrwalsze małżeństwa w polskim show-biznesie, ale czy wiesz też, kto rozwiódł się zaskakująco szybko?

Najkrótsze małżeńskie staże wśród polskich gwiazd, w porównaniu do najkrótszych małżeństw gwiazd na świecie, może nie wyglądają tak „imponująco”, bo rekordziści wytrzymali ze sobą aż kilka miesięcy. A może tylko?

Patrycja Krogululska i Mateusz Damięcki

Pobrali się w 2010 roku, a suknia panny młodej z miejsca zachwyciła fanki. Para decyzję o rozwodzie podjęła jednak już po upływie 8 miesięcy.

Później aktor postanowił postarać się także o rozwód kościelny. Bardzo zależało mu na tym, by drugiej żonie przysięgać miłość przed ołtarzem.

Anna Przybylska i Dominik Zygra

Decyzja Anny Przybylskiej o ślubie z Dominikiem Zygrą miała być pochopna. Para znała się zaledwie 9 miesięcy przed ślubem. Za to rok po ślubie odbył się rozwód.

Lara Gessler i Paweł Rucz

O ślubie córki Magdy Gessler głośno było w 2017 roku. Zaledwie 1,5 roku później małżonkowie byli już po rozwodzie. Podobno para rozstała się w zgodzie, a ich małżeństwo skończyło się już na pierwszej rozprawie rozwodowej.

Anja Rubik i Sasha Knezevic

Modelka na ślubnym kobiercu stanęła w 2011 roku, niestety – miłość tych dwojga nie przetrwała próby czasu.

Małżeństwo zakończyło się po 5 latach, choć już po czterech latach zaczęły się problemy w związku. Oficjalnie w 2016 roku Anja i Sasha się rozwiedli.

Doda i Radosław Majdan

Dorota Rabczewska i Radosław Majdan swego czasu określani byli nawet mianem „polskich Beckhamów”.

Para wzięła ślub w 2005 roku i było o tym naprawdę głośno. W kwietniu 2007 roku Doda złożyła wniosek o rozwód. W końcówce 2008 roku małżeństwo Majdanów stało się przeszłością.

Dorota Szelągowska i Adam Sztaba

Ich małżeństwo trwało 2 lata, choć sam staż związku wcale nie był krótki - przed ślubem razem byli przez 10 lat. 

Czytaj więcej o gwiazdach:
Czemu Ania i Jakub z „Rolnik szuka żony” rozstali się po programie? Ania musiała mierzyć się z przykrymi komentarzami
Oto pary, które dzieli naprawdę duża różnica wieku
Ile ważą polskie gwiazdy i ile mają wzrostu? My już to wiemy