Najdziwniejsze szczegóły z domów gwiazd. Ściana ze słodyczy, centrum handlowe w piwnicy i co jeszcze?

John Travolta, Barbra Streisand, Robbie Williams fot. ONS, AFF/Photoshot
Niektórych celebrytów naprawdę poniosła fantazja...
/ 21.05.2021 14:33
John Travolta, Barbra Streisand, Robbie Williams fot. ONS, AFF/Photoshot

Kiedy na urządzenie swojego domu mamy do dyspozycji niemal nieograniczone fundusze, łatwo o szaleństwo. Mogąc sobie pozwolić na wiele, często wybieramy aż za dużo. Tak jest w przypadku niektórych gwiazd światowej klasy. W swoich domach mają rzeczy, na które „zwykli śmiertelnicy” nie mogliby sobie pozwolić. A może wcale by nawet nie chcieli? 

Dom Johna Travolty 

Gwiazdor „Gorączki Sobotniej Nocy” może pochwalić się naprawdę spektakularną posiadłością. Dom znajdujący się w Kalifornii ma bowiem nie tylko kilkaset metrów kwadratowych powierzchni, ale też lądowisko dla helikopterów i dwa pasy startowe dla prywatnych odrzutowców aktora. 

Dom Barbry Streisand 

Diwa lat 60' i 70' dobrze wie, co oznacza przepych. W jej domu nie brakuje luksusowych mebli i dekoracji. Najbardziej ekstrawagancka jest jednak... piwnica. Znajduje się w niej coś na kształt prywatnego centrum handlowego. Rzeczy Streisand są tam poustawiane w alejkach na wzór tych z luksusowych sklepów. 

Dom Robbiego Williamsa 

Jednego z udogodnień, które znajdują się w willi wokalisty, można mu pozazdrościć szczególnie w pandemii. Williams ma bowiem do dyspozycji w pełni wyposażoną, prywatną siłownię. 

Dom Markusa Perssona

Persson jest twórcą jednej z najpopularniejszych gier komputerowych na świecie, czyli Minecrafta. Zarobił na niej grube miliony dolarów. Mimo to jego dom jest dość skromny, a jedynym luksusowym wyskokiem jest... ściana wypełniona wysokimi tubami ze słodyczami.

Dom Britney Spears

Wokalistka przeprowadzała się już kilka razy, za każdym razem do bardzo luksusowych domów. W jednym z nich miała mieć rzekomo do dyspozycji własny bar. Te informacje to jednak tylko pogłoski. 

Czytaj też:
Małgorzata Rozenek-Majdan trenuje w zaciszu swojego salonu. Nasz wzrok przykuł modny fotel
Julia Wieniawa pokazała nową sypialnię. Toaletka przepiękna, ale ten fotel. Wiemy, gdzie go kupić i ile kosztuje
Zobacz kuchnie gwiazd. U Przetakiewicz biel i czerń, u Siwiec minimalizm, a u Szelągowskiej nietypowe połączenia

Redakcja poleca

REKLAMA