Najdroższe torebki polskich gwiazd. Niektóre kosztują więcej niż samochód!

Gwiazdy słyną z zamiłowania do luksusowego życia, dlatego atrybutami polskich milionerek często są wyjątkowo kosztowne torebki. Zdradzamy ich ceny!
/ 07.12.2021 17:05

Luksusowe torebki od projektantów to obiekt westchnień wielu kobiet. Za najbardziej kultowe modele trzeba zapłacić od kilku aż do... kilkuset tysięcy złotych. Nic więc dziwnego, że niektóre gwiazdy przeznaczają część swoich zarobków na wytworne akcesoria, które są nie tylko stylowym dodatkiem, ale często także inwestycją. Historyczne modele niektórych torebek potrafią po latach sprzedawać się za kwoty znacznie większe niż w dniu zakupu.

Najpopularniejsze luksusowe torebki

Wśród najczęściej kupowanych luksusowych torebek w czołówce nadal plasują się akcesoria Louis Vuitton. Klasyczne modele takie jak Speedy czy Neverfull kosztują od 4 do 10 tysięcy złotych. 

Nie da się ukryć, że ikoną ponadczasowego stylu pozostają pikowane torebki Chanel na łańcuszkach. Te dodatki są już jednak wydatkiem rzędu 15-30 tysięcy złotych.

Wśród największych gwiazd Hollywood często widuje się także torebki Birkin marki Hermès, które faktycznie zarezerwowane są już dla najbogatszych tego świata. Za model w wersji najbardziej podstawowej zapłacimy od 50 tysięcy złotych wzwyż. Istnieją jednak egzemplarze, których ceny sięgają nawet... kilku milionów!

Wśród akcesoriów, w których gustują najbardziej modne celebrytki, znajdują się także często ponadczasowe modele toreb Diora („Lady Bag”, „Saddle Bad”), Givenchy („Antigona”), Fendi („Baguette”), Gucci („Soho”, „Marmont” czy „Bamboo”) czy Balenciaga („Motorcycle”).

Które polskie gwiazdy noszą ikoniczne torebki i ile są one warte?

Najdroższe torebki polskich gwiazd

Do największych miłośniczek ekskluzywnych akcesoriów w polskim show-biznesie należą m.in. Joanna Przetakiewicz czy Anna Lewandowska. Kilka w swojej kolekcji posiada także Julia Wieniawa czy Justyna Steczkowska. 

Zajrzyjcie do wideo powyżej, aby poznać dokładne ceny i modele torebek znajdujących się w garderobach gwiazd. Która z nich jest najbardziej stylowa?

Czytaj też:
Małgorzata Socha ukrywa swojego męża przed mediami? „Nie jest osobą publiczną i nie chce się pokazywać”
Sandra Kubicka o zerwanych zaręczynach. Wyznała, dlaczego odwołała ślub miesiąc przed ceremonią
Katarzyna Figura o relacji z Dodą: „Bywało różnie”

Tagi: moda, torebki