Najbardziej luksusowe wille gwiazd. Jak mieszkają Halejcio, Lewandowska czy Wieniawa?

Domy gwiazd wprawiają w zachwyt internautów. Zobaczcie, jak wyglądają luksusowe domy i apartamenty polskich celebrytów.
/ 22.11.2021 16:39

Gwiazdy, które lubią dzielić się swoim prywatnym życiem, często nie szczędzą także kadrów ze swoich luksusowych rezydencji. Wielu celebrytów regularnie informuje także o szczegółach z ich trwających remontów. Które mieszkania gwiazd polskiego show-biznesu budzą największe zainteresowanie fanów i mediów?

Luksusowe domy gwiazd

Od kilku miesięcy głośno jest o ekskluzywnej willi, w której zamieszkali Klaudia Halejcio i jej partner Oskar wraz ze swoją nowonarodzoną córeczką Nel. Dom na warszawskim Ursynowie wart był aż 9 milionów złotych.

Do grona gwiazd mieszkających w wyjątkowych wnętrzach na pewno należą Robert i Ania Lewandowscy, który posiadają aż trzy domy, pomiędzy którymi regularnie kursują. Chociaż większość czasu spędzają w niemieckim Monachium, posiadają także rezydencję na Warmii oraz apartament w luksusowej mieszkaniówce przy ulicy Złotej w Warszawie.

Remont i wykańczanie swojego wymarzonego gniazdka relacjonowała także Julia Wieniawa, która zakupiła apartament na warszawskim Żoliborzu. We wnętrzach celebrytki królują rośliny i złote akcesoria, chociaż np. salon urządzono w duchu balijskim, wyjątkowo bliskim sercu aktorki.

Faktycznie zachwycające?

Czytaj też:
Małgorzata Socha ukrywa swojego męża przed mediami? „Nie jest osobą publiczną i nie chce się pokazywać”
Sandra Kubicka o zerwanych zaręczynach. Wyznała, dlaczego odwołała ślub miesiąc przed ceremonią
Katarzyna Figura o relacji z Dodą: „Bywało różnie”