Monika Zamachowska pozdrawia z siłowni wszystkich GRUBASÓW. W komentarzach zawrzało!

Monika Zamachowska pokazała zdjęcia z siłowni fot. ONS.pl
Internauci nie pozostawili bez odpowiedzi wpisu Zamachowskiej. Wielu uważa, że to sformułowanie było co najmniej niestosowne.
/ 25.06.2020 09:55
Monika Zamachowska pokazała zdjęcia z siłowni fot. ONS.pl

W czasie pandemii koronawirusa wiele osób, w tym celebrytów, narzekało na spadek formy fizycznej. Zamknięte siłownie nie pomagały w utrzymaniu pięknej sylwetki i dobrej kondycji. Do małego lenistwa przyznała się także Monika Zamachowska, która stwoerdziła, że powrót do treningu nie był łatwy. Kontrowersje wzbudziły jednak słowa, których użyła w opisie w mediach społecznościowych. 

Monika Zamachowska pozdrawia grubasów z siłowni

Dziennikarka na swoim koncie na Instagramie pochwaliła się zdjęciem z siłowni, gdzie daje z siebie wszystko pod czujnym okiem trenera. Słynąca ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi Zamachowska nie omieszkała jednak okrasić fotografii „ciekawym” podpisem.

Boliło? To płakaj - powiedziała dawno temu moja mała córeczka... No więc boliło, szczególnie druga godzina treningu. Ale po trzech miesiącach nieustannego żarcia, chyba nie ma wyjścia. Pozdrawiam wszystkich grubasów - napisała dziennikarka

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Monika Zamachowska (@monikazamachowska)

W komentarzach szybko pojawiła się krytyka słów Zamachowskiej. Internauci są zdania, że sformułowanie „grubasów” jest obraźliwe i nie powinno być używane przez osoby, które mimo wszystko mogą pochwalić się szczupłą sylwetką. Zdaniem komentujących może to sprawić przykrość tym ludziom, którzy faktycznie mają problemy z nadwagą i otyłością. 

Krytyczne komentarze szybko jednak znikają z profilu dziennikarki, a ona sama nie odnosi się do zarzutów internautów. 

Kim jest Monika Zamachowska? 

Monika Zamachowska zyskała popularność jako prowadząca programu „Europa da się lubić” oraz popularnej śniadaniówki „Pytanie na śniadanie”. W 2009 roku wystąpiła również w show „Taniec z Gwiazdami”.

Prywatnie żona aktora Zbigniewa Zamachowskiego, za którego wyszła w 2014 roku. Ma dwoje dzieci: 19-letniego syna Tomasza i 16-letnią Zofię. 

Zobacz więcej wiadomości z życia gwiazd:
Te zdjęcia Julii Wieniawy i Macieja Musiała wywołały burzę. Czy młodych aktorów łączy coś więcej?
Małgorzata Kożuchowska o swoich dawnych stylizacjach: "Pełna wieś"
Małgorzata Rozenek wrzuciła rozczulające zdjęcie Henia i Radzia
Krupa wrzuciła zdjęcie córki w kostiumie. Internauci wytknęli jej, że Asha jest pulchna, a kostium za ciasny

Redakcja poleca

REKLAMA