Koterski i Leszczak znowu razem. „Michał zawsze będzie dla mnie bardzo ważny”

Jak donoszą media, Koterski rozstał się ze swoją poprzednią partnerką i postanowił reanimować związek z Leszczak. Życzycie im szczęścia?
/ 30.11.2021 10:51

Burzliwy związek pary wielokrotnie rozgrzewał internautów i media. Koterski i Leszczak, którzy w 2017 roku doczekali się razem synka, rozstali się w 2019 roku. Chociaż próbowali wtedy ratować relację, ponownie nie przetrwała ona próby czasu i zakończyła się rozstaniem w 2020 roku. 

Od tego czasu próbowali układać sobie życie bez siebie lub z innymi partnerami. Jak się teraz okazało, Koterski zakończył swój obecny związek i wrócił do Leszczak. Para potwierdziła swoje zejście na Instagramie.

Koterski i Leszczak znowu razem

W jednym z wywiadów Leszczak zapytana została o rozstanie Koterskiego z nową partnerką. Czy zraniło ją, że Koterski tak szybko ułożył sobie życie z inną kobietą tak szybko po ich związku? Jej odpowiedź była bardzo życzliwa.

– Michał jest ojcem naszego syna, więc zawsze będzie dla mnie bardzo ważny. Niezależnie jakie będą nasze stosunki, ja zawsze będę mu dobrze życzyła – wyznała Leszczak.

Zapytana o to, czy wróciła do poprzedniego partnera, odpowiedziała enigmatycznie. Wkrótce jednak para wspólnie zamieściła zdjęcie, które potwierdziło domysły o powrocie do siebie.

Trzymacie za nich kciuki?

Czytaj też:
Małgorzata Socha ukrywa swojego męża przed mediami? „Nie jest osobą publiczną i nie chce się pokazywać”
Sandra Kubicka o zerwanych zaręczynach. Wyznała, dlaczego odwołała ślub miesiąc przed ceremonią
Katarzyna Figura o relacji z Dodą: „Bywało różnie”