Mikołaj Roznerski o synku: „Moje oczko w głowie”

Chociaż w prywatnym życiu aktora pełno jest teraz zawirowań, deklaruje, że synek jest dla niego największym priorytetem.
/ 01.02.2022 16:22

O prywatnym życiu Mikołaja Roznerskiego znowu jest ostatnio głośno. Wszystko z powodu rozstania z wieloletnią partnerką - Adrianą Kalską. Relacja z aktorką, z którą Roznerski tworzy także parę na planie „M jak miłość”, zakończyła się po 4 latach związku. Chociaż na ekranie tworzą małżeństwo, ich prywatne drogi miały rozejść się już w połowie grudnia. Jak dotąd, aktorzy potwierdzili rozstanie, ale niechętnie dzielili się szczegółami na jego temat.

Nie wszyscy jednak wiedzą, że serialowy Marcin Chodakowski jest także tatą synka z poprzedniego związku z aktorką Martą Juras. Chociaż para od lat nie jest razem, aktorzy dobrze dzielą się obowiązkami i opieką nad 10-letnim Antkiem.

Mikołaj Roznerski o synku

Zapytany o synka, aktor podkreśla, że maluch jest dla niego absolutnie najważniejszy.

– Jestem takim ojcem, jakim najlepszym być potrafię. Antek jest moim oczkiem w głowie – wyznał Roznerski.

Gwiazdor powiedział również, że jeśli tylko jego syn będzie chciał pójść w jego ślady i zostać aktorem, zaakceptuje jego decyzję.

– Będzie miał możliwość wyboru, natomiast pokazuję mu, że ten zawód nie jest na tyle prosty, jak mu się wydaje – skomentował.

Fajny z niego tata?

Czytaj też:
Małgorzata Socha ukrywa swojego męża przed mediami? „Nie jest osobą publiczną i nie chce się pokazywać”
Sandra Kubicka o zerwanych zaręczynach. Wyznała, dlaczego odwołała ślub miesiąc przed ceremonią
Katarzyna Figura o relacji z Dodą: „Bywało różnie”

Redakcja poleca

REKLAMA