Mikołaj Krawczyk z nową partnerką - pierwsze zdjęcia

To ich medialny debiut...
Weronika Kwaśniak / 26.04.2016 10:38

Pod koniec ubiegłego roku warszawskie salony obiegła plotka o rozstaniu Mikołaja Krawczyka z Agnieszką Włodarczyk. Sami zainteresowani nie chcieli komentować tych doniesień, jednak po kilku tygodniach wszystko stało się jasne - aktorska para postanowiła zakończyć swój związek.

Spekulacje na temat powodów rozstania nie doczekały się oficjalnego komentarza, więc zainteresowanie odrobinę przygasło.

Mikołaj Krawczyk z nową partnerką

Wczoraj Mikołaj Krawczyk pojawił się na premierze książki, nie przyszedł jednak sam. W jego towarzystwie promieniała Sylwia Juszczak-Arnesen. Tym samym potwierdziły się pogłoski na temat tego, że para spotyka się od jakiegoś czasu.
Mikołaj i Sylwia znają się od wielu lat, poznali się już podczas studiów. Kontakt odnowił się na planie programu "Celebrity Salon", w którym oboje występują.
Podczas imprezy aktorzy wyglądali na bardzo zakochanych, dopasowali się do siebie nawet stylizacjami - jeansy, skórzane kurtki oraz białe t-shirty. Krążą plotki, że para szuka już wspólnego mieszkania. Jak oceniacie ich wspólny debiut na salonach? Będziecie kibicować Mikołajowi i Sylwii?

Zobacz więcej newsów:

Marina i Szczęsny biorą ślub w czerwcu
Edyta Herbuś z rodziną
Agnieszka i Grzegorz Hyży chcą mieć dziecko?