Michał Piróg fot. ONS.pl

Michał Piróg stara się o dziecko

Kibicujecie?
/ 27.09.2017 13:51
Michał Piróg fot. ONS.pl

Michał Piróg przyznał się, że jest gejem kilkanaście lat temu. Wówczas wywołał ogromne poruszenie, bowiem bycie zdeklarowanym gejem przysporzyło mu masę cierpienia. W międzyczasie udowodnił, że jest znakomitym prowadzącym i empatycznym, szczerym człowiekiem. Sam nie potrafi odpowiedzieć, czy w Polsce trudniej jest być zdeklarowanym Żydem, czy gejem. Teraz chce być rodzicem. Czy mu się to uda?

Poznajecie, kto jest na zdjęciu? Zdjęcia z młodości znanego dziennikarza są hitem sieci

Michał Piróg stara się o dziecko

Juror „You Can Dance” czy „Top Model” bardzo aktywnie angażuje się w akcje dbające o prawa mniejszości seksualnych w Polsce. Angażuje się we wszelkie inicjatywy broniące zwierząt, niejednokrotnie udowodnił, że za tym nie idą tylko słowa. Nie boi się głośno mówić, co myśli i nigdy tez nie ukrywał, że marzy mu się założenie rodziny, w której wraz ze swoim mężem będzie mógł wychować dziecko.

W jednym z tabloidów pojawiła się informacja, że Piróg bardzo intensywnie stara się o dziecko, zawarł też związek małżeński (rozpadł się), jednak w Polsce, jak wiemy, ich małżeństwo nie jest honorowane. Piróg próbował swoich sił za granicą naszego kraju.

Na razie nie jest to możliwe, a w naszym kraju w ogóle nie jest łatwe. Nie ma więc co kombinować, bo to bez sensu. Kiedyś poczyniłem kroki w tym kierunku, ale to było poza Polską. Planowaliśmy wtedy z partnerem ślub w Izraelu. Tam sytuacja jest inna i byłoby dużo łatwiej – czytamy w tabloidzie. -  Nie zrezygnuje jednak, póki mam dwie ręce, dwie nogi i umysł, mogę pracować i kiedyś założyć rodzinę, bo fajnie ją mieć. Zobaczymy, co życie przyniesie, ale wierzę, że to się spełni – powiedział Michał Piróg w Fakcie.

Koncentracja na celu i samozaparcie Piróga pokazuje, że jest gotowy na zostanie ojcem. Czy kiedykolwiek sytuacja osób LGBT w Polsce ulegnie zmianie i pary jednopłciowe będą mogły spełniać swoje najskrytsze marzenie, jakim jest założenie równoprawnej rodziny?

Anna Lewandowska w swetrze polskiej marki! Wiemy, gdzie go kupiła