Meghan Markle poroniła. „Wiedziałam, że ściskając moje pierworodne dziecko, tracę drugie”

Meghan Markle fot. ONS.pl
Była księżna zdobyła się na poruszające wyznanie w jednym z dzienników. Wyjawiła, że latem straciła swoje drugie dziecko.
/ 25.11.2020 12:14
Meghan Markle fot. ONS.pl

Odkąd Meghan i Harry powitali na świecie swojego pierwszego synka Archiego, cały świat czekał na informację o drugiej ciąży byłej księżnej. Okazuje się, że małżonkowie faktycznie spodziewali się w 2020 roku kolejnego maluszka. Niestety, Meghan Markle poroniła. 

Meghan Markle straciła dziecko

Była księżna Sussex podzieliła się bardzo bolesnym wspomnieniem w dzienniku „New York Times”. Przyznała, że latem przeżyła poronienie i straciła swoje drugie dziecko. Do tego traumatycznego zdarzenia doszło w lipcu, gdy Meghan zajmowała się Archiem. 

Była księżna zmieniała synkowi pieluchę, gdy zaniepokoił ją skurcz brzucha. Ból tak bardzo się nasilił, że Meghan aż osunęła się na podłogę. Już wtedy wiedziała, że coś złego dzieje się z dzieckiem. 

Wiedziałam, że ściskając moje pierworodne dziecko, tracę drugie. Poczucie bólu i straty nękają nas przez 2020 rok - napisała Meghan

Historia związku Meghan Markle i księcia Harry'ego

Książę Harry i Meghan Markle poznali się w lipcu 2016 roku w Kanadzie. Szybko połączyła ich nić porozumienia, która przerodziła się w prawdziwe uczucie. Mimo że Meghan nie była „idealną” kandydatką na żonę dla księcia, przez swoją przeszłość i pochodzenie, zakochani wzięli ślub w maju 2018 roku w Londynie. Rok później urodził się ich syn Archie Harrison Mountbatten-Windsor.

W styczniu 2020 roku Harry i Meghan ogłosili, że zamierzają zrezygnować z przywilejów rodziny królewskiej i zrzec się tytułów. Ostatnim wydarzeniem, w którym oficjalnie uczestniczyli, było nabożeństwo w Opactwie Westminsterskim z okazji Dnia Wspólnoty Narodów w dniu 9 marca. Obecnie mieszkają w Stanach Zjednoczonych. 

Zobacz więcej wiadomości o gwiazdach: 
Cała prawda o księżnej Dianie. Nie dostała się na studia i marzyła o pracy z dziećmi
Śmierć ukochanej matki, gwałt i nieudane małżeństwa. Życie Madonny nie zawsze przypominało amerykański sen
Trudne relacje z matką, zdrady, romanse i utrata ciąży. Życie Demi Moore było pełne tragedii

Redakcja poleca

REKLAMA