Meghan Markle nie może nosić butów na koturnach przez królową Elżbietę [GALERIA]

Uchodzą za wygodne i bardzo praktyczne. Kobiety za nimi przepadają. Niestety nie na brytyjskim dworze. Dlatego możemy być pewnie, że Meghan Markle nigdy nie założy butów na koturnach. Przynajmniej... w obecności królowej.
Marta Kosakowska / 10.07.2018 10:00

Do listy zakazów, których musi przestrzegać Meghan Markle, należy dopisać jeszcze jeden. Niedawno pisaliśmy, że księżna Sussex - podobnie jak inni członkowie rodziny królewskiej - ma zakaz spożywania dań z czosnkiem. Powód? Królowa Elżbieta II nie lubi jego zapachu. Teraz okazuje się, że upodobania królowej mają wpływ nie tylko na dietę członków monarchii, ale również ich... styl ubierania!

Zakaz noszenia butów na koturnach

Meghan Markle nie może nosić butów na koturnach! Powód? Królowa nie znosi tego typu obuwia, szczególnie w czasie oficjalnych wyjść. Według Elżbiety II ten model obuwia nie jest elegancki i nie przystoi członkiniom arystokracji.

Królowa nie jest fanką butów na koturnie. Naprawdę nie znosi taki butów i to fakt doskonale znany wśród wszystkich kobiet na dworze królewskim
- czytamy w „Vanity Fair”.

Książę Louis już ochrzczony! Dlaczego na uroczystości zabrakło królowej?

Zakaz noszenia butów na koturnach obowiązuje również księżna Kate, której w przeszłości często zdarzało się nosić tego typu buty. Tym razem Meghan może uczyć się na jej błędach. Zobacz zdjęcia na kolejnych stronach!

Przeczytaj:
Dominika Gwit potwierdziła ślub! Pokazała zjawiskową suknię ślubną
Dobre wiadomości u Żyłów! Para dogadała się w ważnej kwestii

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA