Marina Łuczenko-Szczęsna screen Instagram

Marina Łuczenko-Szczęsna pierwszy pokazała syna! Zobacz Liama

Żona piłkarza Wojtka Szczęsnego od ponad dwóch miesięcy cieszy się macierzyństwem. Ostatnio podzieliła się słodkim zdjęciem z synkiem na Instagramie.
/ 13.09.2018 11:32
Marina Łuczenko-Szczęsna screen Instagram

Marina Łuczenko od ponad dwóch miesięcy jest szczęśliwą mamą i cieszy się macierzyństwem. Ona i Wojciech Szczęsny zostali rodzicami pod koniec czerwca. Na świat przyszedł mały Liam. Od tamtego momentu gwiazda raczej nie dzieliła się wieloma rodzinnymi, intymnymi momentami. Do teraz.

Marina w 2 tygodnie wróciła do figury sprzed ciąży! Jak to możliwe?

Marina raczej jest oszczędna w pokazywaniu swojego prywatnego życia na Instagramie czy Facebooku. Od czasu narodzin Liama zdarzało jej się publikować zdjęcia, na których widać było jedynie rączki dziecka. Ostatnio jednak żona piłkarza postanowiła podzielić się ze swoimi fanami czymś więcej. Najpierw opublikowała zdjęcie z przyjaciółmi, na którym widać, jak na rękach trzyma synka. Na fotografii była zresztą też Anna Lewandowska z Klarą.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Quality Time❤️ #friends

Post udostępniony przez MaRina (@marina_official)

Jak wygląda syn Mariny i Wojtka?

Dzień później Marina podzieliła się wspólnym zdjęciem swojego męża i syna. „Moi chłopcy” – napisała pod wesołą fotografią Wojtka Szczęsnego z Liamem. Ale to ostatnia fota zupełnie rozczuliła internautów – Marina opublikował swoje zdjęcie z synem na rękach.

„Jak ten czas szybko leci, a mój misio ma już 2,5 miesiąca” – napisała na Instagramie. Za zdjęciu widać malucha ubranego w misiową bluzę z kapturem z uszkami.

Słodziaki”, „Wspaniali! Widać, że mama szczęśliwa i dumna”, „Promieniejesz” – czytamy w komentarzach.

Na zdjęciu nie widać twarzy dziecka, co też zostało skomentowane:
„Czy zamierzasz w niedalekiej przyszłości pokazać twarz synka?” – pyta jedna z fanek. „Do kogo bardziej podobny?” – chciała wiedzieć inna.
Marina pewnie jak inne celebrytki będzie chciała jak najdłużej zachować wizerunek dziecka w tajemnicy.

Więcej newsów o gwiazdach:Kinga Rusin ostro zaatakowała Małgorzatę Rozenek. „Nie pozwolę, żeby wypindrzona lala przekreślała ideały, o które walczę od lat!”Księżna Kate zabrała dzieci na zakupy i zaliczyła wpadkę. Sytuację uratowała obsługa sklepu